Холестерин і хелікобактер

11 жовтня 2024 р.

Пані Людмилу, як і багатьох людей нині, непокоїть дуже високий «поганий» холестерин. А іншу нашу слухачку лікарі налякали хелікобактером.

Спільного в цих двох діагнозів не так вже й багато, крім того, що це такі собі лякалки і універсальні пояснення поганого здоров’я, які дають своїм пацієнтам лікарі.

Якщо раніше на слуху був хелікобактер, тепер модне слово «холестерин». Питаю, як відчуваєте той холестерин? Люди, особливо жінки старшого віку, нарікають на втому, головний біль, проблеми з кишківником, закрепи, підшлункову залозу, яка не продукує ферменти. Все болить, лікарі сказали — холестерин.

Я не хочу, щоб люди не лякались. Холестерин виконує в організмі багато функцій: є важливим компонентом клітинних мембран, впливає на роботу імунної, нервової та репродуктивної систем, приймає участь у синтезі жовчних кислот, естрогену, прогестерону, вітаміну D та інших гормонів й вітамінів.

Як підвищення, так і зниження рівня холестерину в крові для організму шкідливе. У першому випадку збільшується ризик атеросклерозу, інфаркту, інсульту, а в другому може виникнути гормональний збій, порушення обміну речовин тощо.

Транспортування холестерину по організму забезпечують ліпопротеїди низької щільності (так звані «погані»), а у зворотному напрямку (від тканин до печінки) — ліпопротеїди високої щільності (тобто «хороші»).

«Поганий» холестерин може відкладатися на стінках судин, утворюючи атеросклеротичні бляшки, підвищуючи ризик закупорки судин та розвитку інфаркту або інсульту.

Коли відкладаються холестеринові бляшки на внутрішніх стінках судин вони стають немов заіржавілі труби, по яким не тече вода. Так само судинами погано рухається кров, порушується циркуляція, живлення тканин киснем і поживними речовинами. А самі судини стають крихкими, нееластичними, руйнуються, спричиняючи крововиливи. Отоді кажуть про склероз.

А щоб не було того холестерину — не треба переїдати, особливо, жирної їжі, не перевантажувати печінку. З печінкою «співпрацює» наша підшлункова залоза: якщо в крові достатньо глюкози, знає, що мозок має працювати нормально, коли бракує, сигналізує печінці, що глюкози треба додати; якщо спожито багато жирів, «просить» печінку із ними попрацювати, спрямувати в травний тракт достатньо жовчі для травлення. Не треба змушувати печінку працювати понад силу!

В «Зеленій планеті Земної» маємо ліки, які внормовують холестерин: фітокомпозиції ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ДІАМАНТ. Очищає судини ВАЗОНОРМ. Після їди потрібен ЗОЛОТНИК для підшлункової. Отак рятуємо від «поганого» холестерину і лікуємо від склерозу.

Радимо також вживати чай з полином однолітнім. Навіть відправляли українцям насіння цього полину, щоб самі вирощували цю духмяну, дуже смачну і корисну траву.

А тепер — про хелікобактер, і чи можна вилікувати панкреатит.

 

Хелікобактер присутній в травному тракті багатьох людей, але зазвичай жодних ознак хвороби в них не виявляють. Тим не менше, з цією бактерією пов’язують більшість випадків виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, гастритів, дуоденітів, інколи навіть лімфоми та раку шлунка.

Однак, запалення слизової шлунка, 12-ти палої кишки, утворення виразок може спричинити недостатня функція підшлункової залози.

Лікуючи підшлункову залозу, ми таким чином вгамовуємо і хелікобактер. Після курсу лікування ГАСТРОУЛЬКАНОМ і ЗОЛОТНИКОМ вже не смокче від голоду, не болить шлунок, загоюються виразки, не турбує і біль під ложечкою.

Люди на прийомі винуватять хелікобактер і в страшенних закрепах, з якими нічого не можна вдіяти. В такому разі теж треба лікувати підшлункову залозу. Фітокомпозиція ЗОЛОТНИК робить це чудово! Інколи доводиться додавати НОРМОСТРУМ.

Під час лікування не радимо вживати їжу, яку не сприймає підшлункова залоза: зокрема рис і відвари рису, яйця круті, горіхи, багато м’яса, молочних продуктів, консерви, напівфабрикати, маринади з оцтом тощо.

Якщо людина лікується відваром рису, ЛАКСОН закрепів не усуває. Без здорового харчування це неможливо зробити.

Коли є атонія підшлункової залози, і кишківник спазмує (особливо товстий відділ), радимо фітокомпозицію СПАЗМОКОЛ. Разом з ЛАКСОНОМ вони часто усувають проблему.

Буває, позиви сильні, а випорожнитись людина не може. Тоді радимо згадати стародавній досвід наших бабусь і прабабусь: взяти маленький шматочок мила, і поставити в анальний отвір.

Тож, перш ніж боротись із холестерином чи лікувати антибіотиками хелікобактер, шукаємо першопричину поганого самопочуття, оздоровлюємо організм, налагоджуємо здоровий спосіб життя.

Залиште свій коментар