Спостерігайте за здоров’ям і не поспішайте з операцією

5 жовтня 2024 р.

Олексій Олексійович має на лівому оці катаракту і глаукому. Операцію пропонують, але зір не гарантують, та й операція дуже дорога. Чи можна допомогти?

З операцією поспішати не треба, але не треба і зволікати, бо око необхідно лікувати. Засобами народної медицини, фітокомпозиціями «Зеленої планети Земної» катаракта лікується нормально.

А от якщо робиться операція з видалення катаракти, тоді підвищується очний тиск і виникає глаукома, як її називали раніше — «жовта вода». Води в оці, дійсно, збирається багато. Вона стискує судини, підвищується тиск і затискає зоровий нерв. Якщо пошкодили зоровий нерв, то пропадає зір, людина сліпне.

Народна медицина для лікування катаракти застосовує моркву дику. Збирають її суцвіття-окружки, поки ще насіння не висипалось, найкраще воно у стані молочно-воскової стиглості. Одне суцвіття слід подрібнити якомога ретельніше, заварити в склянці окропу і випити склянку настою впродовж дня.

Листя моркви посівної, яку вирощують заради коренеплодів, також допомагають від катаракти.

Кожну весну під час цвітіння радимо зібрати листя і цвіт груші для ліків від катаракти, коли затьмарюється, мутніє кришталик ока. Цвіт і листя груші подрібнити ножом,1 ст. л. залити склянкою окропу, настоювати 15-30 хв., процідити і пити по чверті склянки 4 рази на день, або по пів склянки двічі на день.

Настій з культурної груші духмяний і гарний на вигляд, рубінового кольору, містить багато вітамінів і мікроелементів. А з дички буде діяти ще краще.

Ви будете здивовані, що очі почали краще бачити. До того бігали якісь плямки, чорненькі мушки літали, зір падав, а попили чаю із зеленим листям груші, і де поділись ті мушки! До того ж не тріщить у шиї, не болять плечі, не терпнуть руки.

До листя груші додають ще й зірочник (1:1): 1 ст. л. суміші на склянку окропу, пити по 1 ст. л. 4 рази на день.

Люди застосовують також портулак, як-от наша глядачка пані Анна. Вона закрапує очі соком портулаку і непокоїться, що трохи пече, хоча печіння згодом минає.

Тимчасове печіння — це нормальна реакція на сік рослини, але треба закрапувати не більше однієї краплі в кожне око. Інколи для цього беруть сік зірочника середнього, або мокреця. Але, чим би не закрапували очі, зокрема й нашою фітокомпозицією ПРОЗІР, в око закрапують лише по одній краплі засобу.

До речі, портулак дуже цінна цілюща рослина. Його варто ще й до салатів додавати для поліпшення зору. З практики знаю, що портулак допомагає не лише відкатаракти, а навіть глаукоми, ретинопатії (коли цукровий діабет, із судинами проблема), у випадку ушкоджень кон’юнктиви, її запалення, послаблення зору (короткозорості чи далекозорості), курячої сліпоти (коли людина погано бачить в сутінках).

У випадку більма на оці, катаракти і порушеного кровообігу всередину радимо приймати фітокомпозицію ВАЗОНОРМ і одночасно портулаком закрапувати очі.

Раніше більмо на оці й катаракту лікували живицею сосни. Пекло страшенно, але ж люди виліковувались.

Є ще багато інших трав, які допомагають усунути не тільки більмо на оці, а й вилікувати катаракту. З них створена фітокомпозиція «Зеленої планети Земної» ЗІРОЧНИК.

Чимало лікарів офіційної медицини присилають до нас пацієнтів пролікувати глаукому на початковій стадії, коли лишень розпочалася катаракта — чорні мушки літають перед очима.

Ми просимо кожного відвідувача наших Здравниць зробити собі велику послугу: поспостерігати за своїм самопочуттям, щоб підтвердити те, що лікар сказав, та чітко розказати нашим лікарям-консультантам про проблеми зі своїм здоров'ям.

Скажімо, в разі катаракти є чорні мушки і розпливається зір. У разі глаукоми людина бачить ніби блискавки, іноді дивиться на лампочку чи місяць і бачить навколо веселку.

Або у людини туман в очах, предмети розпливаються. У дитини косить око або зіниця ока уже не має щільний край, а він ніби порваний. Це ознаки астигматизму. Він виникає, особливо у дітей, після травми голови, наприклад забиття, коли дитина до року впала, або пошкодження відбулось ще під час пологів.

Це все важливо знати під час постановки діагнозу і складання індивідуального курсу лікування. А уважне ставлення до свого здоров’я важливо формувати ще з дитячого віку, піклуватись і дбати про себе повсякчас.

Залиште свій коментар