Корзина
Ваша корзина пуста.

Аневризма і тромбоз

19 июня 2024 г.

До нашої харківської Здравниці звернувся пацієнт з аневризмою черевної аорти і тромбозом під коліном. Чим йому можна допомогти?

Звісно, треба оглянути цього хворого, щоб віднайти причини утворення аневризми і тромбів: чи була травма, чи якесь недоліковане захворювання з дитинства, яке потім дало такі ускладнення, або ж є актуальна причина їх виникнення, наприклад, атеросклероз чи гіпертензія. Тиск крові всередині аневризми також може пошкодити кровоносні судини, що живлять саму артерію, ще більше послаблюючи стінку судини.

Ці два стани пов’язані між собою, обидва викликані порушенням в кровоносній системі, а саме зміненими станом судин і консистенцією крові. В аневризмі виникає кишеня, в якій може утворюватись тромб і в разі його відриву може мігрувати судинами далі. Отож, існування аневризми може бути причиною утворення тромбозу.

Для лікування судин, особливо вен, в «Зеленій планеті Земної» призначена фітокомпозиція ВЕНОЛІК. Але ми мало чого досягнемо, якщо ще не надали допомогу печінці, селезінці, не зміцнили стінки судин. Для цього призначаємо обов’язково, крім ВЕНОЛІКА, ще ГЕПАХОЛ, СУДИННИК, ЛІМФОГРАН. Завдяки комплексу цих ліківі згустків-тромбів не буде, і циркуляція крові буде нормальна.

Майже кожному нашому відвідувачу, з чим би він не прийшов, ми призначаємо фітокомпозицію ВАЗОНОРМ, завдяки який кров нормально, без перешкод потрапляє з великих судин до капілярів і так само легко рухається в зворотному напрямку, від капілярів до вен. Судини у живому організмі мають бути еластичними. ВАЗОНОРМ якраз і дає стінкам судин еластичність і покращує кровообіг через найдрібніші судини у кожному органі. До його складу входять трави, які зміцнюють стінки судин.

Тому коли у людини болить голова — даємо ВАЗОНОРМ, болять ноги, є судинні захворювання — ВАЗОНОРМ. В разі аневризми і тромбозу ВАЗОНОРМ також показаний.

Оставьте ваш комментарий