Зображення Асцитан

Асцитан

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Асцитан поєднує високу діуретичну, дезинфікуючу, протизапальну властивості (підвищення клубочкової фільтрації, азотовидільної функції нирок і хвилинного діурезу), з онкостатичною і кардіотонічною дією. Зв’язує вільні радикали і радіонукліди та виводить їх з організму. Покращує роботу серця та нирок.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: плодів ялівцю, квіток бузини чорної, листя берези, трави адонісу. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Гідроцефалія. 2. Набряки різного походження і локалізації, асцит (накопичення рідини в черевній порожнині). 3. Кістозні утворення будь-якої локалізації. 4. При серцевій недостатності, гіпертонічній хворобі, ексудативному плевриті, перикардиті, глаукомі, водянці яєчка і головного мозку. 5. Ракова інтоксикація (як симптоматичний засіб). 6. Ожиріння та надмірна вага. 7. Хронічні пієло– та гломерулонефрит, ускладнення хронічного пієлонефриту І-III ступеня. Застосування Асцитану можливе з іншими діуретичними засобами (підсилює їх дію). Лікування Асцитаном доповнюється Нефроліком, Болігом, Гломераном, Кардіаком і за необхідності іншими лікарськими засобами. 8. Епілепсія, подагра.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання – по 5 крапель із двома столовими ложками теплої води кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.