Біль під ложечкою

2 червня 2022 р.

Біль в епігастральній ділянці — це симптом захворювання шлунка та інших органів. Зокрема такий біль може виникати в разі гастриту, виразки, неврозу шлунка, а може бути ознакою холециститу, дуоденіту, коліту, ентериту, ішемічної хвороби серця.

Інколи такий шлунковий біль вважають кишковою колькою, часто лікарі дають ліки для серця. А тим часом в людини прогресує виразка.

Щоб уникнути помилкового діагнозу і невірного лікування, насамперед потрібно визначити причину болю в області шлунка і усунути її. Аби зменшити біль, поліпшити стан хворого, в даному випадку можна застосувати лікарські рослини, терапевтична дія яких спрямована на знеболення, має спазмолітичний ефект.

Усунення болю зумовлене впливом на рецептори, які формують у центральній нервовій системі певну відповідь. Для цього можна застосувати м’яту перцеву: 1 ст. л. листя залити 500 мл окропу, настоювати 30 хв. і вживати по чверті склянки 4 рази на день. М’ята не тільки знеболює, а й підвищує апетит, виділення жовчі, очищає шлунок і кишківник. Ментол, який міститься у м’яті, розширює коронарні судини.

Можна також застосувати миколайчики пласкі: 2 ч. л. залити 2 склянками окропу, настоювати 4 год., вживати по пів склянки 4 рази на день. З інших рослин, які є в природі та в городі, ефективні майоран садовий, перстач гусячий, фенхель звичайний тощо.

Але ж усунути біль, надати тимчасове полегшення недостатньо. Необхідно вилікувати хворобу, щоб не було загострень, щоб вона не набула хронічного перебігу. Отже, треба шукати причину і усунути її.

Для цього радимо звертатись до лікарів-консультантів, які працюють в наших Здравницях, безкоштовно, але професійно допомагаючи відвідувачам повернути своє здоров’я.

Ми відзначаємо, що останні три місяці більшість людей звертаються до нас з панкреатитом — скаржаться на напади болю, виразку шлунка, котрі виникають на нервовому ґрунті. Вже склався ефективний комплекс ліків, який ми їм пропонуємо: ЗОЛОТНИК, ГАСТРОУЛЬКАН, коли є закид жовчі — ЕЗОФАГІН. В разі зниженої секреції травного тракту — ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН.

Залиште свій коментар