Білі треба лікувати одразу

24 липня 2022 р.

Білі — це надмірні виділення із статевих органів у жінок. Потрапляючи на зовнішні статеві органи, вони викликають неприємні відчуття — свербіж, печіння, подразнення. Іноді на білі не звертають належної уваги ні самі жінки, ні лікарі. Але їхня причина може бути зовсім не така проста, як здається, і мати серйозні наслідки для здоров’я.

Незначні слизисті виділення не викликають значних подразнень в жінок і вважаються нормою, як і їх збільшення в другій половині менструального циклу та під час вагітності. В народі їх називають «білі уплави», «білотіч», «білотеччя».

Рясні й незвичайні за характером виділення, що викликають відчуття дискомфорту — це вже патологічні білі. Коли звертаєш увагу пацієнтки на цей неприємний симптом, на можливі серйозні причини такого явища, у відповідь жінка може зверхньо посміхнутися і заперечити, що це ні в якому разі не стосується статевих захворювань. Мовляв, у її малолітньої доньки також є подібні водянисті виділення, схожі на сирий яєчний білок.

Такі самі на вигляд білі інколи з’являються у старших дівчат від недокрів’я, внаслідок застуди, перед місячними — і вони, справді, не вказують на небезпечні захворювання. Таким дівчатам радимо не ходити по холоду в легкому одязі, берегти від переохолодження ноги, вживати продукти, які нормалізують рівень гемоглобіну, й повноцінно живитимуть і оздоровлятимуть організм.

Ті білі, які бувають у малих дівчаток, швидше за все причиною мають гельмінтні ураження. Фітокомпозиції «Зеленої планети Земної» ГЕЛЬМІН і ГЕПАХОЛ-3 виводять паразитів за 3-4 тижні, очищають дитину, і виділення зникають.

Проте, і в малих, і в доросліших дівчат хворобу потрібно викорінити одразу, не допустити до хронічного стану. Початкові порушення в подальшому можуть викликати серйозні жіночі хвороби, буває, що через них ушкоджується дівоча пліва.

Найчастіше причиною патологічних білей у дорослих жінок є збудники інфекцій, що викликають запалення слизової оболонки (вагініт, кольпіт, цервіцит). Білі може спричинити також цукровий діабет, опущення стінок піхви, порушення правил особистої гігієни.

Жовтого кольору, або зеленкуваті хронічні білі свідчать про гнійний запальний процес внаслідок гонореї. Білі з кров’янистим компонентом вказують на фіброму або іншу пухлину.

Венеричні захворювання народній медицині лікувати заборонено, таких пацієнток ми спрямовуємо до лікарів офіційних медичних закладів. Так само із підозрою на пухлину слід передусім відвідати онколога. Всі інші причини виділень можна успішно лікувати засобами з цілющих рослин.

Однак лише спринцюваннями та підмиваннями, як радять офіційні медики, впоратись із білями складно. В Здравниці «Зеленої планети Земної» найчастіше звертаються жінки, причиною білей у яких є цитомегаловірус, уреоплазма, паразитичні найпростіші (піхвові трихомонади), мікози, наслідки недолікованої гонореї.

Лікарі-консультанти обов’язково визначають причину. В разі грибкових уражень виписують МІЦЕТАН, від вірусних пропонують ВІРУСАН, УРОСЕПТ, у випадку бактеріальних — ЕРІЗЕПАН і ГЕМОСАН., Щоб оздоровити жінку завжди додаємо ФЕМІНАТ і АДНЕКСАН.

А для місцевого (зовнішнього) застосування є чудовий, дуже ефективний засіб, який нищить грибки, бактерії, віруси тощо — ВЕРУТА.

Залиште свій коментар