Корзина
Ваша корзина пуста.

Білий наліт на язику

31 июля 2022 г.

Білий наліт на язику називають молочниця. Це дуже неприємне грибкове захворювання слизової оболонки ротової порожнини. Частіше молочниця буває у грудних дітей.

Спочатку виникає почервоніння і сухість, а потім з'являються білі плями, які зливаються в суцільний наліт. Практично вся ротова порожнина може вкритися нальотом, схожим на сир.

Інколи радять мамам вмочити бинт у воду з содою і протирати дитині рот. Від цього дуже страждає слизова оболонка, вона іноді перетворюється на суцільну рану. Тому цього робити не можна і не треба. Безпечніше промити ротик слабким (ледь рожевим) розчином марганцівки.

Та найкраще звернутися до фітотерапії:

* давати дитині сік моркви, який не шкідливий;

* 2-3 рази на день легенько протирати ротик настоєм нагідок: 1 ст. л. на склянку окропу, годину настояти;

* застосовувати сік калини з медом;

* протирати в роті настоєм шавлії (1 ст. л. на склянку окропу);

* найкращий засіб для дитини — це пелюстки рожі, перетертої з цукром.

Але щоб повністю вилікуватись від грибка, потрібно пролікувати печінку і шлунок. ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, МІЦЕТАН — слід розвести 1 краплю в 2 ст. л. теплої води і давати дитині по 1 ч. л. 4-5 раз на день до їди.

У старших дітей чи навіть у дорослих теж буває білий наліт на язику у вигляді ниток — це також грибок.

Ротова порожнина, язик — є дзеркалом шлунку, отже і в шлунку є грибки. А вони, так само як паразити, є першопричиною тяжких захворювань.

Тому потрібно чистити організм. В «Зеленій планеті Земної» ми радимо ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, МІЦЕТАН, ТОКСАН і ЗОЛОТНИК після їди. ГЕМОСАН для очищення крові. Ротову порожнину полоскати засобами СТОМАГ або СВІЖІСТЬ. Обидва засоби з успіхом застосовуємо дорослим і дітям, полоскання обов'язково після їжі.

Запам'ятайте: білий наліт — гриби в організмі.

Оставьте ваш комментарий