Корзина
Ваша корзина пуста.

Цукровий діабет помолодшав

21 марта 2023 г.

Цукровий діабет не лише в Україні, а й в інших країнах світу значно помолодшав. Буває так, що приводять дитину в два роки, і вона вже на інсуліні. Цьому можна запобігти, якщо правильно підійти до лікування печінки, шлунку, підшлункової залози і ендокринної системи загалом.

Нещодавно на прийомі був Юрій. Йому 14 років, з яких 5 років вже хворіє на цукровий діабет. Хлопчик почав дуже худнути, і мама звернулась до лікарів офіційної медицини. Вони швиденько призначили інсулін.

Оглядаючи Юру, побачила, що у нього підшлункова залоза ще не зникла, її клітини ще живі. Спробуємо зробити так, щоби Юра, по-перше, поправився, виглядав гарно, набрав силу, щоб не було чорних кругів під очима. Можливо з часом, у співпраці з лікарем-ендокринологом і терапевтом, зможемо зняти його з інсуліну.

Підшлункова залоза у Юри не може нормально продукувати гормони. Навіть ферментативна функція залози недостатня. І щитовидна залоза теж працює понижено. Набрати вагу і почуватися добре в такому випадку неможливо. Лікарі офіційної медицини гадають, що допомогли хлопцю інсуліном. Але людина не почувається здоровою, коли не може обійтись без уколів.

Народна медицина намагається відновити печінку, шлунок, підшлункову і щитовидну залозу, всю ендокринну систему. І таким чином допомагаємо дітям вийти з того стану, щоб вони не потребували інсуліну.

«Зелена планета Земної» докладає чимало зусиль, аби запобігти захворюванням. Ми впевнені, що якби Юра потрапив до нас на 5-6 років раніше, в нього б нормально працювала підшлункова залоза. Завдяки фітокомпозиціям ми б оздоровили печінку і щитовидну залозу, органи і системи, робота яких виявилась порушеною. ЗОЛОТНИК і ДІАМАНТ допомогли б підшлунковій залозі, ГЕПАХОЛ подбав би про печінку, ГАСТРОТОН — про шлунок, НОРМОСТРУМ — про щитовидну залозу тощо.

З-понад 150 фітокомпозицій обов’язково знайдуться ті, які допоможуть і Юрі, і іншим відвідувачам значно покращити своє здоров’я і якість життя.

Оставьте ваш комментарий