Зображення Діамант

Діамант

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Діамант позитивно впливає на функцію печінки, стимулює роботу островків Лангерганса, підшлункової залози для достатнього продукування інсуліну, що призводить до нормалізації рівня цукру в крові. Налагоджує порушений обмін речовин в організмі, знімає відчуття постійної спраги та голоду, що сприяє зниженню ваги. Нормалізує загальний гормональний статус організму.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток ромашки лікарської – 6 мл, пагонів або плодів чорниці  – 6 мл, пагонів та листя брусниці – 6 мл,  коренів кульбаби – 6 мл, кореневищ  лепехи  – 6 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Порушення обміну речовин. 2. Порушення функцій гепатобіліарної системи. 3. Порушення функції підшлункової залози. 4. Неінсулінозалежний цукровий діабет. 5. Інсулінозалежний цукровий діабет – як допоміжний засіб. 6. Порушення судинної системи на фоні підвищеного рівня цукру в крові. 7. Зайва вага, надмірний апетит і спрага (засіб використовується для схуднення). 8. Порушення гормональної системи (аменорея, надмірний ріст небажаного волосся у жінок, або ж навпаки випадіння волосся). 9. Сухість шкіри, свербіж. 10. Висипи на шкірі, коричневі плями, гіперкератози, бородавки, поліпи. 11. Пародонтози. 12. Порушення зору. 13. Надмірна пітливість. 14. Нецукровий діабет (разом з Нормострумом та Імунатом). 15. Ацетонемічний синдром на фоні цукрового діабету. 16. Ацетон у дітей. 17. Кетоацидоз. Діамант підсилює дію інших гіпоглікемічних препаратів (Глюренорм, Глібенкламід тощо), а за його тривалого інтенсивного застосування є можливість цілком відмовитись від вживання інших цукрознижуючих засобів. У випадках інсулінозалежного цукрового діабету Діамант застосовується як допоміжний засіб, який дає можливість знизити дозу отримуваного інсуліну та сприяє поліпшенню функції всіх залоз шлунково-кишкового тракту. Більш ефективно Діамант діє разом з Гепахолом, Гастротоном. А за потреби до схеми лікування долучають Венолік, Судинник, Склерозан, Вазонорм та Нефролік. Не є гіпоглікемічним засобом.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Під час загострення захворювання – по 5 крапель із двома столо- вими ложками теплої води кожні 1-2 години.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.