Дитину нудить, апетит поганий

29 вересня 2023 р.

Пані Тетяна хвилюється за свою восьмирічну дитину: часом її нудить ввечері та вранці, їсть погано від народження, хоча УЗД нормальне. Виявили аскариди, кажуть, що позбутись їх складно. Чи правда, що аскариди від поганого відтоку жовчі?

Якщо у дитини сині круги під очима, рот постійно відкритий, бо ніс забитий і не може дихати, а коли спить, тече слина з рота, то ймовірнопричинав паразитах.

Аскарид, так само як інших глистів, позбутись цілком реально, але треба пройти відповідний курс лікування. Для цього в «Зеленій планеті Земної» є чудовий засіб ГЕЛЬМІН, який виводить будь-яких гельмінтів — дорослих, личинки, яйця, ще й підсилює організм для боротьби з паразитами.

У кого вдома є песики, котики, їх теж треба пролікувати ГЕЛЬМІНОМ. Найпростіше додавати кілька крапель у їжу, залежно від ваги тваринки. Це охоче робитимуть самі діти для своїх улюбленців.

Є чимало народних протигельмінтних засобів. От ми в дитинстві їли гарбузове насіння, по склянці. В грибний сезон раджу тиждень щоранку з'їдати по одній сирій лисичці. Потім тиждень треба відпочити і ще тиждень приймати такі ліки. Лисички вбивають не тільки аскарид, а й чимало інших паразитів, нищать їхні яйця.

Щодо жовчі, вона згущується, порушується її циркуляція від інших паразитів—лямблій. Тому в разі  лямбліозного холециститув комплексі з ГЕЛЬМІНОМ часто застосовуємо ГЕПАХОЛ-3. Колись наші бабусі казали, що ті лямблії продірявлюють навіть печінку, заповзають у неї та печінкові протоки, не тільки в жовчний міхур.

Часто застерігаю, що в деяких містах погано очищають воду, подають по старим трубам. У воді з-під крана там знаходять цисти лямблій. Тому не вживайте сиру воду, добре мийте овочі, фрукти, дивіться, щоб дитина ретельно мила руки.

У внучки пані Галини часто болить горло і збільшуються лімфовузли, немає енергії, немає сили.

Причиною нездоров’я дитини теж можуть бути паразити. Гельмінти послаблюють імунітет, забирають необхідні поживні та біологічно активні речовини з організму людини. Щоб їх позбутись, застосовуємо ГЕЛЬМІН, а для зміцнення імунітету в «Зеленій планеті Земної» є фітокомпозиція ІМУНАТ.

У дівчинки, швидше за все, також проблеми з печінкою і слабкий шлунок. Потрібен курс ГЕПАХОЛУ і ГАСТРОТОНУ. Коли печінка хвора, лімфатичні залози набрякають, ніс погано дихає або тече з нього, горло болить.

А найчастіше у дітей болить горлечко, запалюється його задня стінка, коли понижено працює щитовидна залоза. Її роботу гарно відновлює НОРМОСТРУМ.

Якщо причина в респіраторній інфекції, застосовуємо фітокомпозицію РЕСПІРАН.

Але ж не забувайте, що заочно поставити діагноз і лікувати людину, особливо дитину, важко і неефективно. Тому завжди наполягаємо на особистій консультації з фахівцями наших Здравниць.

Залиште свій коментар