Пані Тетяна пише, що пройшла хіміотерапію, має збільшену печінку, якісь вогнища на печінці і на легенях, понизились дуже тромбоцити. Що можна порадити?
Треба лікувати насамперед печінку. Якщо є вогнища у печінці, то це запальні процеси, може бути застій лімфи. Схожа ситуація деколи виникає і у тих людей, які перехворіли на ковід: печінка збільшена, у легенях є застійні явища, легені не дають достатню кількість кисню серцю, людина не може дихати нормально, задихається.
У нас є фітокомпозиція ГЕПАХОЛ для покращення стану і роботи печінки, а також є ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ, який усуває застійні і запальні явища в легенях. Саме їх я б порадила пані Тетяні.
Ще одна пані непокоїться, що після хіміотерапії у мами закрепи. Чим можна допомогти?
Коли кишківник потерпає від закрепів, отже він практично не працює, нормально не виконує свою моторну функцію. Це значить, що в цієї людини хворий шлунок (зокрема є атонія шлунка), понижена кислотність, напевне збільшена печінка й понижено працює підшлункова залоза. Таке часто буває у дітей — в них тоді вітри в кишківнику, пучить живіт.
На практиці зазвичай бачу такий стан, коли хвора підшлункова залоза і є гіперацидний гастродуоденіт. В такому випадку я даю ЗОЛОТНИК для підшлункової і ГАСТРОУЛЬКАН для дванадцятипалої кишки, додаю до того ще специфічний засіб від закрепів ЛАКСОН. Він виготовляється із кори крушини ламкої (Rhamnusfrangula). Використовувати від закрепів аптечну сенну (листя та плоди Sennaalexandrina) не раджу, бо потім наслідки для травлення дуже негарні. А от кора крушини з іншими травами допомагає — дуже добре відновлює перистальтику кишківника і прибирає закрепи.
Коли пацієнти зі скаргами на закрепи звертаються по допомогу до Здравниць «Зеленої планети Земної» наші фахівці не поспішають давати людині засіб суто від закрепів, а роблять діагностику, дивляться, чи понижено працює шлунок, чи підвищено (надто низька кислотність чи зависока), як працює підшлункова залоза. Коли врахувати ці чинники і призначити комплексне лікування, за два тижні поліпшується робота кишечника, травлення відновлюється за місяць.
А у пана Володимира після хіміотерапії німіють ноги. Що робити?
Німіють ноги після хіміотерапії тому, що не надходить туди достатня кількість крові, і через це страждають м'язи. А якщо кров не надходить, отже, капіляри працюють ненормально. З цієї причини і не потрапляє у кожну клітину достатня кількість поживних речовин і кисню.
Судини можуть бути «обпечені» хіміотерапією. Капіляри звужуються і від цього м'язи, кістки, суглоби — все страждає. Якщо немає живлення, то їхні клітини поволі помирають.
В такому випадку порятує фітокомпозиція ВАЗОНОРМ. Ці ліки спрямовані саме на відновлення функції капілярів: щоб вони не були запалені і нормально доставляли кров до кожної клітини, щоб не терпли руки і ноги.
А якщо руки до того ще мокріють, коли людина нервує, то слід звернути увагу на стан щитовидної залози.