Зображення Гастротон

Гастротон

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Гастротон має стимулюючу дію на м’язи шлунка і кишківника (тонізує, поліпшує моторну функцію). Гіпотонічний стан м’язів шлунка спричиняє подальший розвиток гастроптозу (опущення шлунка) з уповільненою евакуацією їжі й калових мас по шлунково-кишковому тракту, що в подальшому призводить до бродильних процесів та алергізації організму. Згодом у патологічний процес включається підшлункова залоза, печінка і жовчний міхур. Застосування Гастротону припиняє розвиток патологічних процесів і відновлює функції всіх органів черевної порожнини. У дітей із гастроптозом часто спостерігається нічне нетримання сечі, тому Гастротон необхідний під час лікування енурезу. Гастротон рекомендований жінкам при опущенні матки і загині шийки матки.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток ромашки лікарської – 4,5 мл, квіток нагідок – 4,5 мл, листя м’яти перцевої –4,5 мл, трави полину гіркого – 4,5 мл, насіння кмину звичайного 4,0 мл, трави деревію – 4,0 мл, листя подорожнику – 4,0 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Гастроптоз, атонія шлунку (гіпотонічний стан м’язів стінки шлунка), погане травлення. 2. Гіпоацидний гастрит. 3. Закрепи (разом з Гепахолом і Лаксоном). 4. Доліхосігма. 5. При панкреатиті, холециститі, гепатохолециститі, алергії та нічному енурезі у дітей. 6. Опущення нирок, матки. 7. Грижі. 8. При дисбактеріозі, разом з іншими засобами. 9. Фурункули, висипи на обличчі. 10. Гельмінтози.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.