Газета «Зелена планета Земної» стає онлайн-виданням

15 марта 2022 г.

Україна боронить свою незалежність вже три тижні. Її захищають звитяжні жінки й чоловіки: воїни наших Збройних Сил, Нацгвардії, підрозділів тероборони. Роблять все, що можуть, для перемоги селяни й містяни, молодь і літні люди, журналісти й артисти, комунальники, рятувальники, поліцейські... Наша країна — це країна справжніх героїв!

Газета «Зелена планета Земної» не має зброї, але теж долучається до спротиву. Замість набоїв, гармат, автоматів у нас журналістське перо. Наш вклад у перемогу — це ті знання, якими ми ділимось з людьми: про оздоровлення організму, про лікування недугів, про профілактику захворювань, про те, як здобути і зберегти здоров’я тілесне і духовне. Нема сумнівів у тому, що майбутнє має тільки здорова нація, а ми віримо, що на українців чекає велике майбутнє!

На жаль, в умовах воєнного часу немає можливості друкувати і доправляти числа газети нашим передплатникам. Та запевняємо — ми зробимо все можливе, аби кожен наш читач врешті-решт отримав всі оплачені числа улюбленої газети. Все це буде — після перемоги!

А зараз всі журналісти на чолі з шеф-редактором Наталею Земною працюють онлайн. Зі свіжими матеріалами ви зможете ознайомитись на сайті «Зелена планета Земної».

На сайт ми викладаємо і готовий до друку №3 за 2022 рік. Війна завадила його опублікувати, але ми прагнемо поділитись з читачами новими матеріалами — цікавими й ретельно підготованими як завжди.

Народна медицина, фітотерапія залишається актуальною завжди. Все, що росте-буяє на нашій землі — землі, яку ми відчайдушно боронимо від ворога — нам на добро і на користь. Наша українська земля, наша природа — це наш захист, наша сила, наше багатство, а народ, який захищає свою землю, нездоланний.

Ми переможемо! Слава Україні!

Оставьте ваш комментарий