Зображення Гельмін

Гельмін

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Гельмін має специфічну протигельмінтну дію (порушує ферментативні системи паразитів, що призводить до їх знищення). Засіб має широкий спектр дії – впливає на аскарид, гостриків, лямблій та інших лічинок гельмінтів. Дія Гельміну поширюється на дорослих паразитів та їх личинки. Гельмін також підсилює організм, зміцнює його захисні сили для боротьби з паразитами. Дегельмінтизацію ефективніше проводити одночасно всім членам родини та за наявністю тваринам також.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: кори верби – 4,5 мл, квіток волошки синьої – 4,5 мл, квіток цмину піскового – 4,5 мл, квіток пижми– 4,5 мл, насіння гарбузу -  4,0 мл, коренів щавлю кінського – 4,0 мл, трави чебрецю – 4,0 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Гельмінтні інвазії у дітей і дорослих, а також домашніх тварин (доза залежить від ваги). 2. Лямбліозні холецистити (разом з Гепахолом-3 і Гастротоном). 3. Аденоїди, запалення і потовщення слизової оболонки внаслідок гельмінтних інвазій. 4. При сальмонельозі та інших паразитарних ураженнях організму. 5. Фіброміома матки. 6. Хронічний холецистит, дискенезія жовчовивідних шляхів. 7. Дисбактеріоз. 8. Анемія. 9. Синдром хронічної втоми. 10. Лімфаденопатія брижейки. 11. Вітиліго (коли є токсокари). 12. Мастопатії з гельмінтним ураженням молочних залоз

Показання до застосування

По 5 крапель (для дітей по 1-4 краплі залежно від віку) з двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. Для більш ефективного позбавлення від гостриків потрібно на ніч робити молочні клізмочки з часником (1 зубок часнику подрібнити, настояти 20 хв. на 1 склянці молока, процідити). На ніч вставити в анальний отвір тампон, змащений вазеліном. Дотримуватись правил гігієни: підмивати дитину і змащувати навколо анального отвору вазеліном. Під час прийому вживати якомога менше солодощів, часто міняти й прасувати білизну, мити руки. Застосовувати не менше 45 діб.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.