Головний біль

4 апреля 2022 г.

«Аби голова здорова, то все гаразд буде», «Яка головонька, така й розмовонька», — склав ці та інші приказки український народ. Як же часто люди скаржаться на головний біль! Це мабуть найпоширеніший симптом різноманітних захворювань. Тільки на постійний головний біль — мігрень — страждає понад 600 млн. людей. Що вже казати про епізодичні напади, котрі час від часу погіршують якість нашого життя!

Існує понад 200 різних причин головного болю. Одні з них не становлять для нас особливої небезпеки, інші можуть реально загрожувати життю.Однак пояснити причину болю в кожному конкретному випадку лікарям офіційної медицини вдається не завжди.

Народна медицина досліджує причини головного болю вже дуже давно, і доказом правильності вікових спостережень є спроможність позбавити людину від сильних страждань. Цілителі доводили, що біль, який ми відчуваємо в різних ділянках мозкового черепа, це реакція організму на всілякі внутрішні розлади.

Сам мозок, незважаючи на те, що складається з нервових клітин, позбавлений больових рецепторів, а отже й відчуття болю. Натомість чутливі рецептори є в м'яких тканинах голови — шкірім'язах, стінках поверхневих артерій, твердій мозковій оболонці, судинах основи мозку. Вони сприймають різні нервові імпульси, спричинені механічними, хімічними чи термічними подразниками, які людина відчуває, як біль.

«Зелена планета Земної», спираючись на здобутки народної медицини, створила ліки, спроможні врятувати від найсильнішого болю в різних ділянках голови. А які саме фітокомпозиції застосувати, лікарі-консультанти визначають з огляду на діагностику та індивідуальні скарги.

Наприклад, болить голова в лобі — це застуда, запалення гайморових пазух, що розташовані в носовій порожнині, або запалення лобних пазух. Таке часто буває, коли людина тривалий час не може позбутись гаймориту чи фронтиту.

В такому випадку допоможе РЕСПІРАН, що усуває гострі респіраторні інфекції, наслідки застуди, ускладнення після грипу, отиту, гаймориту. ГЕМОСАН очистить кров від патогенів, а пазухи — від гною, що назбирався там за час хронічного запалення.

Олійні фітокомпозиції зовнішнього призначення ФІТОВІР і ФІТОФЛАВ, застосовані місцево, допоможуть ще швидше усунути прояви гаймориту, риніту, аденоїдиту, зарадять від поліпів, гіперплазії слизової оболонки, втрати слуху, кохлеарного невриту тощо.

В іншому випадку болить зверху голови — отже, лікуйте нервову систему. Хворі на гіпертонію відчувають вранішній біль в потилиці. У випадку арахноїдиту спочатку болить з лівого боку, а потім з правого. Сильно реагуєте на погоду, чутливі до протягів та холодного повітря з кондиціонеру — маєте васкуліт. Починає боліти в скронях — лікуємо підшлункову залозу. Багато причин можуть бути у запаморочення, насамперед треба відновити мікроциркуляцію в головному мозку.

Кожний біль має свої характерні ознаки, свої причини і свою методику лікування. Надалі розкажемо про це докладніше і доведемо, що народна медицина здатна ефективно допомогти, щоб ви були здорові, і голова ніколи не боліла.

Оставьте ваш комментарий