Головний біль — це не хвороба, а симптом дуже великого переліку захворювань, серед яких і арахноїдит — запалення павутинної оболонки головного або спинного мозку.
Якщо голова болить спочатку з одного боку (ніби одна півкуля мозку), а потім біль переміщається на інший бік — то це найчастіше буває внаслідок арахноїдиту.
Арахноїдит інколи розвивається поступово, із загальних симптомів характеризується кволістю, втомою, емоційною нестабільністю, які з розвитком хвороби будуть посилюватися. Головний біль супроводжується запамороченням, відчуттям розпирання, тиску, нудоти, в рази дуже сильного болю — блювоти. Може знижуватися гострота зору.
Одною з причин арахноїдиту головного мозку є перенесені вірусні чи бактеріальні інфекції в області голови (запалення вух, придаткових пазух носа) або загальні, такі як грип, наприклад; хронічні інтоксикації. Іншою причиною є травми черепа. Зниження працездатності імунної системи, загальне виснаження організму, хронічні соматичні хвороби теж можуть сприяти розвитку арахноїдиту.
Щоб зрозуміліше було і лікарям, і тим у кого так болить голова, в «Зеленій планеті Земної» ліки із відповідних трав, які виліковують це запалення, назвали АРАХНОЛІК.
Цей засіб має щонайперше протизапальну, спазмолітичну і певну імуномодулюючу дію. Поліпшує кровообіг і мікроциркуляцію в уражених ділянках головного і спинного мозку, знижує агрегацію тромбоцитів (що дуже важливо), покращує функціональні властивості еритроцитів і лейкоцитів.
Ця здатність АРАХНОЛІКА допомагає також при енцефалопатіях, енцефалітах; дітям допомагає в разі ДЦП та гіпоксії новонароджених. При струсі головного мозку внаслідок черепно-мозкової травми додатково до АРАХНОЛІКА пропонуємо зовнішній засіб ПОРЯТУНОК, з яким треба робити компреси.
Арахноїдит — хвороба серйозна, що легко може набути хронічної форми. Щоб гарантовано її подолати, призначаємо й інші фітокомпозиції на додачу до АРАХНОЛІКА. Три-чотири тижні лікування фітокомпозиціями АРАХНОЛІК, ВАЗОНОРМ, НЕВРИН, місцево засобами ПОРЯТУНОК, САНАТ, РОЗТИРАННЯ повністю усувають головний біль, який з’являється в одній полові голови, а потім переходить на другу.
Вдома добре вживати у вигляді теплого чаю ліки, приготовані зі збору трав: м’яти, собачої кропиви і деревію, взятих порівну; до них можна додати також і чебрець. 1 ч. л. суміші залити 2 склянками холодної води, настоювати 1 год., кип’ятити 5 хв., процідити. Пити тричі на день по пів склянки за 30 хв. до їди.