Мікози шкіри виникають внаслідок ураження патогенними грибками. На жаль, вони погано піддаються лікуванню. Навіть нині, коли є широкий вибір протигрибкових препаратів, ця хвороба залишається серйозною проблемою для медицини. Інфекція вирізняється тривалим ураженням стоп — як шкіри, так і нігтьових пластинок. Іноді уражається шкіра долоні, зазвичай правої.
Особливо часто це захворювання виникає у людей, які носять гумове взуття, або страждають на пітливість ніг і порушення тонусу кровоносних судин нижніх кінцівок. Майте на увазі, що грибки довго зберігаються у вологих килимках, мочалках, устілках, тому в сауні, бані обов’язкові тільки свої гумові капці й мочалки.
Мікози добре піддаються лікуванню, але воно вимагає терпіння і часу. На щастя, в природі є чимало засобів і рослин, які ефективно борються з цими захворюваннями. Щоправда, курс лікування триває не менше 3 місяців.
Спробуйте змастити взуття 3-5% розчином формаліну (витримати 1 день) і щодня міняти шкарпетки. Можна взуття змастити оцтом, замотати в целофановий пакет і витримати 3 доби.
Якщо епідермофітія (грибок на підошві) не ускладнений, то допоможе змащування стоп 5% спиртовим розчином прополісу упродовж двох тижнів і більше. Можна парити ноги у відварі трави і коріння молочаю городнього впродовж місяця.
Якщо захворювання ускладнене, зробіть суміш бруньок тополі чорної, берези бородавчатої, листя горіха волоського (порівну). 200 г подрібненої суміші настоювати в 1 л горілки 7 днів, потім процідити і застосовувати у вигляді змащування, протирань.
Для лікування мікозів можна робити гарячі ванни із квітів бузини чорної, листків лавра благородного, зелених оплоднів горіха волоського, відвару кори верби білої, трави деревію та звіробою.
Мікози можуть виникати внаслідок прийому антибіотиків, які часто необґрунтовано призначають лікарі, вживання їжі, яка містить дріжджі, а також закислення організму.
«Зелена планета Земної» вважає мікози не лише ураженням шкіри — лікують грибки, що оселяються у внутрішніх органах. Зазвичай для лікування призначаємо специфічну антигрибкову фітокомпозицію МІЦЕТАН, а ГЕМОСАН радимо для очищення крові. Зовнішньо слід змащувати шкіру СЕПТОДЕРМОМ та ОНІХОЛІКОМ.
Щоб вивести грибок із взуття, теж можна змастити його внутрішню поверхню ОНІХОЛІКОМ.
Щиро дякую,що відповіли.З дуже цікавою і корисною інформацією я ознайомилась у вашому повідомленні, але немає такої можливості і часу лікуватись тими травами,які ви описали.Легше вже готовими ліками лікуватись.Яким чином можна замовити ці препарати ? Ми живемо у селі, не знаємо де є ваші аптеки.І ще хочу знати, скільки коштуватимуть ці ліки.Дякую.