Хворіє малеча…

21 березня 2025 р.

Хворіє малеча…

Пані Ольгу непокоїть, що в дитини 8 років вже є камінець в нирці: 5 мм завбільшки.

Це не дивно, якщо у вашої дитини застій у нирках! Від цього зазвичай і утворюються камінці. Але чому буває застій? Сеча застоюється у нирках через занижений шлунок зі слабким травленням і заниженою кислотністю. Понижена секреторна діяльність шлунку виникає, коли дітям дають забагато вівсянки. Дитина змалечку їсть ту вівсянку чи не кожен ранок, стінки розтягуються, шлуночок опускається, і тисне на ліву нирку, яка через це не може працювати нормально.

Печінка, що розташована праворуч, часто також буває хвора, права її доля збільшена. Через шлунок і печінку апетит у дитини абсолютно ніякий, їсти вона нічого не хоче, окрім солодкого.

Опускаються обидві нирки, деформуються сечоводи, затримується у нирках сеча — от вам і застій!

А коли сеча застоюється тривалий час, солі з сечі кристалізуються і відкладаються спочатку у вигляді піску, а потім і камінців. Це можна перевірити, зробивши такий собі «домашній аналіз»: зібрати першу вранішню сечу у банку і дати їй постояти добу (24 години). Зможете на власні очі побачити, які на стінках посудини відкладаються солі.

І зможете дізнатись, який саме сольовий обмін порушений. Якщо солі червоні — то це подагричні. Але такі у дітей рідко бувають, частіше викристалізовуються білі солі: фосфати, трипельфосфати, карбонати. Камінці з них не дуже тверді і легко розсипаються. Однак, раніше й не припускали, що в малечі можна знайти камінець у нирці!

В «Зеленій планеті Земної» є чим допомогти таким дітям. Фітокомпозиції ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН дозволять підняти шлунок і печінку. Нормалізує розташування нирок НЕФРОПТАН, до того ж вирівняє сечоводи. А налагодить сольовий обмін фітокомпозиція СОЛЕНОРМ.

Якщо це білі солі, то слід приймати фітокомпозицію ХОНДРОЛІК. Для гарної роботи нирок поєднуємо його з НЕФРОЛІКОМ. В разі червоних солей поєднуємо НЕФРОЛІК з ПОДАГРИНОМ.

Білі солі виводить дуже добре груша (культурна, ще краще дика). Тільки почне розвиватися груша навесні — готуйте чай з її листочків. Можна готувати настій з насіння дикої або домашньої моркви. Обов’язково ще й в салат зірочник середній (мокрець) додавайте.

Якщо там червоні солі, варіть своїй дитині чай із листочків смородини і листочків лісової суниці або домашньої (не полуниці), можна трошки додати споришу: 2 ст. л. смородини, 2 ст. л. листочків суниці і 1 ст. л. споришу. Треба залити 1 ч. л. суміші склянкою окропу, і дитина має випити цю склянку за день. Таким чином добре виводити червоні солі — урати, з яких часто утворюються камінці.

Можливо там інші солі — оксалати. Тоді треба буде давати дитині до чаю гілочки, вуса і листочки винограду.

В дітей камінці виходять швидше. Навіть якщо там найтвердіші камінці — оксалати, то вони виходять без болю, не подряпують сечоводи, немає крові. Вилітають, як конопляне насіннячко, і камінця нема.

Треба пролікувати вашу дитину 1-2 місяці: камінець розсиплеться і вийде — оперувати не треба.

Ще одну пані непокоїть, що у дитини 5 років у жовчному міхурі виявили застій жовчі, дитина жаліється на гіркоту зранку.

 

Таке може бути. Гіркота може бути і в дорослої людини, і в дитини, особливо, якщо збільшена хвора печінка, є застій жовчі у жовчному міхурі, працює понижено шлунок. Тоді у дитини і неприємний запах може бути із рота, і гіркота.

Зверніть увагу, з симптомів також можуть турбувати больові відчуття праворуч під ребрами, нудота, блювання, головний біль, свербіж по шкірі. Шкіра може набути жовтого відтінку, сеча стати темною, а випорожнення дуже світлими. Це ознаки холециститу — запального процесу в слизовій оболонці жовчного міхура.

Хоч на холецистит хворіють переважно жінки за 40 років, діти від нього теж не застраховані. Та на відміну від дорослих, навряд чи причиною є камені, пухлини чи порушення кровопостачання.

В малечі порушується відтік жовчі, виникає запальний процес переважно в разі інфекційного (бактерії та віруси) чи інвазійного (гельмінти, найпростіші) ураження. Доволі часто в дітей причиною холециститу є лямблії.

Коли в дитини кола темні під очима, їсти вона нічого не хоче, тільки солодке, якщо вдома є котик чи песик, слід не пропустити паразитів. В «Зеленій планеті Земної» є чудова фітокомпозиція ГЕЛЬМІН, яка врятує від небажаних пожильців дитячий організм. Для налагодження роботи печінки ми даємо ГЕПАХОЛ, для шлунка ГАСТРОТОН — і гіркоти в роті не буде, апетит буде нормальний, печінка буде здорова.

Пані Тетяна цікавиться, як підняти глюкозу у семирічної дитини.

Нетравлення, доліхосігма, цукровий діабет — дуже болючі питання дитячого здоров’я. До речі, вони часто бувають пов’язані між собою.

Щоб підняти рівень глюкози в дитини, треба, щоб працювала нормально вся травна система, зокрема печінка і шлунок, щоб шлунок був у тонусі і нормально виконував свою секреторну функцію, була в ньому нормальна кислотність.

Глюкоза потрібна дитячому організму, бо 20% її йде на живлення тільки одного мозку, а отже без неї важко навчатися в школі, опановувати науки. В старі часи не приходили в гості до дитини без цукерок або меду, бажаючи їй бути кмітливою і здоровою. В наші часи, навпаки, намагаємось захистити дітей від дешевих і доступних солодощів.

Рівень глюкози в організмі передусім залежить від функції підшлункової залози. Але якщо шлунок не працює, печінка від поганого травлення страждає, то глюкози може теж бракувати. Особливо, коли ще паразитів багато в організмі: дитина бліда, худа, має понижений гемоглобін — зовсім не має здоров’я.

Тож, як і у випадку лямбліозного холециститу, потрібні фітокомпозиції ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН і ГЕЛЬМІН. Паразитів обов’язково необхідно позбутись, бо вони споживають не лише глюкозу, яка потрапляє в організм, а й решту необхідних поживних речовин, вітамінів, мінералів тощо. Тому й дитині так хочеться солодкого, але від нього здоров’я не додається, лишень паразити розвиваються, розмножуються, живуть, здравствують, доїдають організм.

Тому, пані Тетяно, будь ласка, завітайте в Здравницю «Зеленої планети Земної» і візьміть для своєї дитини наступні фітокомпозиції: ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ГЕЛЬМІН і ЗОЛОТНИК, який треба вживати після їди. Якщо у дитини підвищений ацетон (є запах різкий з рота), то будуть потрібні також ДІАМАНТ і НЕФРОЛІК.

Хай ваші діти ростуть здоровими, розумними і щасливими!

Залиште свій коментар