Корзина
Ваша корзина пуста.

І знову про катаракту

12 октября 2022 г.

Катаракта — це помутніння кришталика ока, через що зір стає спочатку нечітким, а потім взагалі пропадає. Нормальний кришталик зовсім прозорий. Головна причина катаракти — порушення живлення кришталика, яке і призводить до помутніння.

Лікарі вважають, що до 50 років кришталик втрачає еластичність. Циліарний м’яз, який його рухає, ще працює, але кришталик вже не здатен змінювати свій об’єм, отже, змінювати фокус, щоб сфокусуватися на предметі. Через це у більшості людей в цей період починає розвиватися далекозорість.

Виникає перенапруження циліарного м’яза, бо ж він намагається «зрушити» кришталик. До того ще м’яз голодує, бо не отримує нормальної кількості крові (і лікарі це скидають на вік). Від цього очі втомлюються. Ось чому у багатьох, навіть у тих, хто носить добре підібрані лікарем окуляри, часто втомлюються, починають гірше бачити очі та болить голова.

Лікарі вважають, що розвитку катаракти сприяє більшою мірою цукровий діабет, а також тривалі захворювання очей (запалення судинної оболонки, відшарування сітківки, короткозорість, глаукома тощо), тривала робота при високій температурі (висока температура сприяє дегенерації вмісту кришталика), травми очей.

Я згодна з лікарями, що розшарування сітківки, ретинопатія, крововиливи, запалення судинної оболонки частіше виникають внаслідок цукрового діабету. А ось помутніння кришталика, як і астигматизм, дуже часто, майже завжди виникають внаслідок травми очей або голови. Хай навіть травма була кілька років тому, людина вже давно забула про неї, а тут починається проблема із зором.

Доказом цього, на мій погляд, є те, що без рослин, які лікують посттравматичні наслідки, таких, як волошка синя, очанка, рута запашна, арніка, вилікувати катаракту повністю не буде можливості.

Основною ж лікарською цілющою рослиною, дуже доступною, поширеною по всій Україні, є, звичайно, зірочник: «зір — очник».

Для усунення більма користувались завжди живицею із ялиці, робили обмивання і накладали мазі з коренем аїру, медом з розтертим насінням дикого маку. Взагалі, старовинних рецептів лікування природними засобами є дуже багато. Вміли наші пращури лікувати всі хвороби, а особливо очі.

Ми в «Зеленій планеті Земної» взяли найефективніші природні рослини і виготовили для вас ЗІРОЧНИК, який лікує катаракту. Курс лікування тривалий, але надійний. Щоб закрапувати очі, даємо зовнішній засіб — ПРОЗІР.

І дбаючи про свій зір, не полінуйтесь назбирати цілющий зірочник (мокрець), коли він цвіте: візьміть 1 ст. л. подрібненої трави на 1 склянку окропу; настій приймайте по чверті склянки 4 рази на день. Додавайте цю помічну рослину також у салати, супи, до чаю.

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
04.05.2023 12:55
Нади

Просьба .дать полный ответ  с  со всеми ньюансами