Зображення Імунат

Імунат

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Імунат – імуномодулятор рослинного походження, сприяє активації β– і Т-лімфоцитів, макрофагів і імуноглобулінів. Імунат підвищує резистентність організму до інфекційних і соматичних захворювань, підтримує гомеостаз, стимулює метаболічні процеси в органах і тканинах.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток нагідок – 7,5 мл, плодів анісу – 7,5 мл, коренів солодки – 7,5 мл, квіток ромашки лікарської – 7,5 мл.  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Для підсилення імунітету (відновлення захисних сил організму). 2. Профілактика застудних, інфекційних захворювань, гельмінтози. 3. Фізичне та нервове перенапруження. 4. Цукровий діабет (потенціює дію гіпоглікемічних засобів). 5. Хронічні захворювання, викликані специфічними і неспецифічними інфекційними збудниками (підвищує опірність організму). 6. Міокатичні ураження шкіри та нігтів, які погано піддаються лікуванню (разом з Міцетаном та Гемосаном, а також зовнішньо – Псорепол).

Показання до застосування

По 5 крапель (дітям по 2-3 краплі) з двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч. З метою профілактики захворювання на грип та інші інфекційні хвороби радимо восени та навесні протягом місяця приймати Імунат по 5 крапель (дітям по 2-3 краплі) 2 рази на день.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.