Зображення Інфільтрин

Інфільтрин

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Інфільтрин має протизапальну, знеболювальну та розсмоктувальну властивість.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: квіток бузини чорної – 6 мл, квіток цмину піскового – 6 мл, листя кропиви дводомної – 6 мл, плодів ялівцю – 6 мл, насіння моркви дикої – 6 мл..  Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Для прискорення загоєння післяопераційних ран і розсмоктування інфільтратів різного походження і локалізації (разом із зовнішнім препаратом Репарант). 2. Післяопераційні грижі (разом з Гепахолом, Гастротоном, Нефроліком). 3. Усунення абсцесів (разом з Гемосаном). 4. Мастит. 5. Входить у комплекс лікування постінфекційних станів при простатитах, аднекситах, туберкульозі легенів. 6. Ефективно прискорює розсмоктування спайок та келоїдних рубців (разом зі Спайкеланом). 7. Поліпшення стану пілся травм (удари, вивихи), операції. 8. Артрозо-артрит в стадії загострення.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.