Кандидоз — це найпоширеніша людська патогенна грибкова інфекція, яку спричиняють представники роду Candida. З 200 видів цього роду викликають кандидоз тільки 15. В 60% випадків захворювань — це Candida albicans, 30% — Candida glabrata, до 15% — Candida parapsilosis.
Патогенні грибки роду Candida чудово почуваються в ротовій порожнині, в горлі, в шлунково-кишковому тракті загалом, в нижніх дихальних шляхах, в сечостатевому тракті, на решті слизових оболонок, на шкірі.
Неконтрольоване розмноження грибків часто відбувається після антимікробної терапії широкого спектра; через погіршення стану слизових оболонок та шкірних бар'єрів внаслідок травми або пошкодження тканин, хіміотерапії, променевого ураження, недавньої операції тощо. Якщо узагальнити, то грибки процвітають в ослабленому організмі зі зниженим імунітетом.
Грибкові ураження внутрішніх органів спричиняють запальні процеси в легенях, бронхах, в серці. Тоді ми хворіємо на бронхіти, пневмонії, міокардити. А якщо грибок зі слизової оболонки рота чи глотки дістається до шлунка та кишківника, початкові виразкові прояви в них можуть розвинутись до некрозу слизової оболонки. Доволі часто виразка шлунку і дванадцятипалої кишки викликана саме грибком.
Щоб не наражати на небезпеку оточуючих, треба насамперед обмежити контакт із хворими на кандидоз. В сім’ї, на роботі, в школі, дитячому садочку слід добре мити руки та дотримуватись інших правил гігієни, дезінфікувати предмети побуту, білизну, рушники, особливо інструменти в перукарнях, приміщення бані. Треба дуже обережно ставитись до застосування антибіотиків, не зловживати випічкою та іншими продуктами з дріжджами.
Зміцнювати організм, дбати про імунітет слід і здоровим, і хворим на кандидоз людям. Харчування має бути різноманітним та багатим на вітаміни, в разі потреби вживати вітаміни додатково, але виготовлені з природних складників — не штучні (хімічні). Щоб позбутися інфекції, обов’язково треба налагодити функцію ендокринної системи та шлунково-кишкового тракту.
Численні зовнішні засоби, які пропонує офіційна медицина (клотримазол, ністатинові мазі, зеленка абощо) — не завжди ефективні проти зовнішніх мікозів, тим більше, ні в якому разі не спроможні вилікувати внутрішні кандидози.
Натомість рослини мають ефективну антимікозну дію — справді нищать грибок і стимулюють організм до спротиву. Багато городини, котру вживаємо в їжу, має протигрибкові властивості: хрін, цибуля (можна з медом), часник, редька, редиска...
Запам’ятайте, що грибки люблять воду і не люблять дубильних речовин. Ці речовини є не тільки в корі дуба, верби, листі скумпії, а також у багатьох травах та інших рослинах. Часто нагадую, що грибки бояться молочаїв — усіх їх видів, де тільки є біле молочко. Застосовують від грибків бузину трав’янисту: листя і коріння.
Для профілактики і лікування внутрішніх кандидозів кращих рослин, ніж ті, що належать до роду вероніка, не знайти. Можна додавати їх до всіх напоїв, які вживаєте, чи заварювати 1 ст. л. на 1 склянку окропу (випити за день). Особливо потужні в цьому випадку вероніка колосиста та сива.
Ці та інші рослини оздоровлять організм внутрішньо, зовнішньо і повернуть людині красу.
В «Зеленій планеті Земної» в складі курсу лікування, спрямованого на повне очищення від мікозів та оздоровлення організму, застосовуємо ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, МІЦЕТАН, ДІАМАНТ.
Щоб організм не піддавався інфекції, був захищений від мікозних уражень, пропонуємо ІМУНАТ для підсилення імунітету.
Їм на допомогу, для налагодження роботи ендокринної системи долучаємо НОРМОСТРУМ, ЗОЛОТНИК. Пролікують жіночі органи — ФЕМІНАТ, АДНЕКСАН, ВЕРУТА.
Не можна легковажити мікозами, це серйозна інфекція, яка підриває загальне здоров’я, може спричинити появу пухлин і навіть загрожувати життю.