Корзина
Ваша корзина пуста.

Коли не працює одна із систем, організм хворіє

2 апреля 2023 г.

Чи може машина зі зламаною деталлю добре і надійно працювати? Не може! Її слід відремонтувати, відновити ту частину, яка вийшла з ладу. Так і наш організм не може працювати злагоджено, коли якийсь орган запалений і не може виконувати свою функцію. Особливо це стосується нирок і сечостатевої системи. Ця система виконує очисну функцію, подібно каналізації, забезпечує виведення непотрібних організму продуктів обміну. Страшно навіть уявити, що трапиться, якщо нирки перестануть працювати!

На щастя, така катастрофа — явище нечасте. Але так само складно знайти людину, в якої нирки працюють ідеально, особливо в Україні. Відкладення солей, ниркові камінці, пісок — дуже поширені явища. Попри те, ми майже не звертаємо уваги на свої нирки. А нирки дуже терплячі, і починають голосно скаржитись, тільки коли справи вже зовсім кепські.

То чому ж нирки хворіють? Якщо коротко, через порушений обмін речовин в організмі. Тож і лікувати їх потрібно комплексно.

От наприклад, матуся зі сльозами на очах розповідала на прийомі про сина з діагнозом «гломерулонефрит». Невиліковне захворювання для офіційної медицини. Сина лікували тривалий час. Спочатку були набряки, а потім захворювання ускладнилось. Попри сечогінні засоби набряки не пройшли, і тепер син у тяжкому стані.

Якщо людина вживає сечогінні засоби, сеча, дійсно, відходить, набряки сходять. Однак після цього упродовж тижня або й довше, нирки не можуть нормально працювати. Отже, і сеча не відходить нормально. Тож знову треба вживати сечогінні засоби, і чим далі, тим більше. За цей час препарати руйнують ниркові судинні клубочки (гломерули) — виникає гломеруліт. Коли запалення поширюється на весь нефрон — маємо нефрит. В результаті лікарі діагностують гломерулонефрит і кажуть, що його дуже важко або навіть неможливо лікувати.

Попереджаю прихильників «Зеленої планети Земної», що набряки, затримку сечі краще лікувати рослинами. Часто розказую про зеленчук жовтий і нечуйвітер волохатий, є й інші помічні рослини. Але таке складне порушення однією, хай навіть чудодійною, травою вилікувати неможливо.

Щоб нирки працювали нормально, вони мають бути розташовані в анатомічно правильному місці. Коли збільшена печінка, розтягнутий шлунок, нирки опускаються. Підняти їх, не вилікувавши печінку і шлунок неможливо. Тому в «Зеленій планеті Земної» лікування нирок починаємо з ГАСТРОТОНУ і ГЕПАХОЛУ. Усуваємо запальний процес НЕФРОЛІКОМ, для відновлення функції клубочків додаємо ГЛОМЕРАН.

Коли є набряки, шукаємо причину їх виникнення. Набряки на ногах, особливо лівій, серцевого походження. Їх добре усуває АСЦИТАН, так само, як і набряки ниркового походження. Горицвіт весняний у складі цієї фітокомпозиції стимулює роботу нирок, виводить зайву рідину з організму, допомагає працювати серцю. Не оминаємо увагою печінку і селезінку (ГЕПАХОЛ, ЛІМФОГРАН).

Є набряки від слабкої роботи підшлункової залози. Тоді у випадку панкреатиту застосовуємо ЗОЛОТНИК, а в разі цукрового діабету ДІАМАНТ. Додаємо ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, НЕФРОЛІК і АСЦИТАН. Таким чином усуваємо запалення кількох органів і систем, налагоджуємо їхню роботу.

Якщо болить поперек, часто думають, що то хребет треба лікувати. А насамперед треба звернути увагу на нирки. Коли скаржаться на остеохондроз (тріщить в шиї, болять плечі, терпнуть руки, болить спина), на головний біль, підвищений тиск, лікування починаємо з фітокомпозиції НЕФРОЛІК.

Питають, а до чого тут НЕФРОЛІК, я ж не скаржусь на нирки, дайте ліки від солей! Від солей даємо ХОНДРОЛІК, але тільки разом з НЕФРОЛІКОМ. Бо як ті солі вийдуть, якщо нирки не працюють? А від НЕФРОЛІКА і ХОНДРОЛІКА солі виходять дуже добре: карбонати — на вигляд як борошно, як сода, фосфати — ніби скляні палички однакового розміру і форми, трипельфосфати — схожі на «кришку труни». Налагоджується сольовий лужний обмін, і ви позбавляєтесь від остеохондрозу.

Буває що під час лікування пече, болить. Наче і без скальпеля, але йде складна операція видалення солей з суглобів, м’язів та інших тканин, де вони накопичувались роками.

Подагра (від грецької «стопа» і «зрада») — відкладення солей сечової кислоти, уратів. Вони накидають людині на ноги болючий «капкан», який не дає вільно рухатись. І в цьому випадку починаємо з НЕФРОЛІКА, а до нього додаємо ПОДАГРИН.

Ці дві фітокомпозиції виводять червоні блискучі уратні солі. Процес лікування так само буває болючим. Щоб впевнитись в ефективності лікування, можна зробити домашній аналіз: вранішню сечу (першу) зібрати в банку і поставити до наступного ранку. За добу на стінках викристалізовуються солі — ви побачите, скільки їх виходить, і зрозумієте, що потерпіти варто.

Є ще солі, які відкладаються в усіх суглобах, кістках, судинах, м'язах, інших тканинах — це оксалати. Їхні кристали схожі на поштовий конверт. Це найскладніші солі, бо дуже тверді.

В людини болять руки, ноги, голова, болить все тіло. Такий розлад називається оксалатурія. Щоб поставити діагноз, достатньо подивитись на руки. Пальці, схожі на барабанні палички, вказують на те, що оксалатні солі вже заполонили весь організм.

Знов-таки потрібен НЕФРОЛІК і також ОКСАЛАН, який пролікує порушення сольового обміну — оксалатурію, виведе оксалати. Оксалати утворюють камінці гладенькі та схожі на морську гальку.

Коли сольовий обмін порушений, то камінці відкладаються не лише в нирках та сечовому міхурі, а й у статевій залозі, в жіночих дітородних органах, виникає жовчокам'яна хвороба в печінці. В такому випадку до НЕФРОЛІКА додаємо СОЛЕНОРМ. Не має значення чи лужний обмін порушений, чи кислотний.

Перший місяць лікуванняперевіряйте сечу, щоб зрозуміти, які солі виходять: червоні, білі, чорні, крупні або дрібні. Таким чином можна визначити, який обмін порушений. СОЛЕНОРМ допоможе вивести солі та пісок із печінки, нирок, сечоводів, сечового міхура, статевої залози, судин і м'язів.

А важливіше, що СОЛЕНОРМ нормалізує сольовий обмін. Тоді в жодному органі солі не відкладатимуться, відповідно не розвиватиметься ні жовчокам'яної, ні сечокам'яної хвороби.

Лікуватись насправді дуже просто, але слід приділити увагу своєму організму, не лінуватись, знайти трохи часу попри всі буденні клопоти. Наш організм дуже вдячний і добре відгукується на таку турботу, тільки дайте йому цю можливість.

Оставьте ваш комментарий