Зображення Лікмам

Лікмам

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Лікмам призначений для жінок, які хочуть завагітніти. Лікмам сприяє усуненню запальних явищ у статевих (дітородних) органах, розширенню маткових труб, нормалізує дозрівання фолікулів і яйцеклітин. Відновлює цикл місячних і готує матку до зачаття та імплантації плоду.
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: листя шавлії  – 5 мл, трави материнки – 5 мл, квіток бузини чорної – 5 мл, трави череди – 5 мл, листя подорожнику – 5 мл, квіток ехінацеї пурпурової – 5 мл. Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Комплексне лікування жіночого безпліддя (будь-які форми). Доцільно застосовувати з засобами, що усувають причини безпліддя: Гастротоном, Золотником, Діамантом, Птозаном, Аднексаном, Фемінатом, Нормострумом.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Застереження!

Лікмам протипоказаний при вагітності. За перших її ознак (відсутності місячних) припинити прийом ліків.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.