Лікуємо малюків

19 жовтня 2024 р.

Пані Тетяна питає чим допомогти дитині: високий ацетон, підвищена температура, ангіна.

Від ангіни (тонзиліту) з підвищеною температурою слід приймати МИГДАЛІК. Також обов'язково полоскати горло. Для цього добре застосувати зовнішні засоби «Зеленої планети Земної» СТОМАГ або СВІЖІСТЬ. Можна ще зробити полоскання з настою квітів календули чи з верби: нарізати молоденьких вербових гілочок або взяти кору, подрібнити, залити жменю сировини 0,5 л окропу і варити 10 хв. Вербове полоскання дуже добре допомагає, іноді навіть краще, ніж заморські якісь ліки чи трави.

І необхідно знайти причину і пролікувати горло, щоб воно ніколи більше не боліло. Часто таким дітям ми даємо ГЕЛЬМІН, бо причиною постійних хвороб може бути гельмінтозне ураження.

Обов’язково слід підсилити імунітет: для цього є фітокомпозиції ІМУНАТ та ВІТАЛОНГ.

Треба також підібрати для дитини фітокомпозиції, щоб поліпшити загальний стан здоров’я: вилікувати печінку, шлунок, нормалізувати травлення загалом, оздоровити нирки. Для цього раджу фітокомпозиції ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ДІАМАНТ, НЕФРОЛІК.

Буде гарне травлення, внормується ацетон — і дитячий організм зможе набагато краще опиратись застуді та різним респіраторним інфекціям.

Пані Галина має тримісячну дитинку: у вусі побачила купу сірки чи гною. Що робити?

Радимо звернутись до лікаря-отоларинголога, який визначить, що саме діється, видалить за потреби сірку і навчить маму це робити власноруч.

Виділення з вуха можна видаляти перекисом водню: залити крапельку у вухо, а потім витягнути пробку. Але ж напевне в такого явища є якась причина. Тож лікар має дитинку обов’язково оглянути.

Дитині пані Ольги півтора року — у роті стоматит. Чим лікувати?

Від стоматиту застосовуємо чудовий засіб «Зеленої планети Земної» СТОМАГ. Ним треба полоскати або протирати ротик малюку. Навіть якщо дитина проковтне кілька краплин СТОМАГУ, то буде дуже добре для здоров’я, бо ця фітокомпозиція поліпшує травлення.

Часто нагадуємо, що ротова порожнина — це дзеркало шлунка. Якщо в роті негаразди, отже, шлунок хворий, понижена його секреторна діяльність, їжа перетравлюється погано. В дитини також проблеми із кишківником можуть бути — закрепи або, частіше, послаблення. Придивіться до дитини, і бажано відвідати з нею лікаря-консультанта будь-якої зі Здравниць «Зеленої планети Земної».

В пані Олександри Генейло дитині 10 місяців. Лікар поставив діагноз: горизонтальний ністагм очей. Сказав, що до року само пройде. Що порадите?

 

Ністагм до року навряд чи пройде, треба допомогти. В «Зеленій планеті Земної» для покращення кровообігу, зокрема і в очах, застосовуємо фітокомпозицію ВАЗОНОРМ. Необхідна також фітокомпозиція АРНІКА, бо там очевидно були не зовсім благополучні пологи, можливо кесарів розтин.

Травмування при народженні спричиняє у дітей чимало порушень, серед них косоокість і астигматизм.

Не слід допускати, аби малюк ріс з такими вадами. Фітокомпозиції ефективні, нешкідливі й усунуть наслідки важких пологів. До внутрішніх засобів радимо додати ще й зовнішній — краплі в очі ПРОЗІР:по одній краплі в кожне око закапувати ввечері перед сном.

Залиште свій коментар