Лікування лейкопенії і кровотеч

25 лютого 2023 р.

Лейкопенія — зниження кількості лейкоцитів (білих кров’яних тілець) в одиниці об'єму крові — є симптомом багатьох хвороб. Призводить до цього стану масове руйнування молодих клітин крові та зменшення формування зрілих лейкоцитів, які є основою для правильної роботи імунної системи. Серед причин лейкопенії — пошкодження кісткового мозку та печінки, лімфогранулематоз, ендокринні й пухлинні захворювання, зараження крові, черевний тиф і паратифи, малярія, бруцельоз, вірусні інфекції, результат дії лікарських препаратів тощо.

Лейкоцити — це захисні клітини крові, які є невід’ємною частиною імунітету. Вони знищують чужорідні елементи, виробляють біологічно активні речовини, беруть участь у запальних процесах.Тому в разі лейкопенії (тобто нестачі лейкоцитів) відбувається поступове ослаблення організму. На цьому тлі бурхливо розвиваються інфекції з високою температурою, прискореним пульсом, неспокоєм, головним болем, загальним виснаженням. Можуть бути запальні процеси в порожнині рота, виразки у товстому кишечнику,  пневмонія та порушення крові, інколи небезпечні для життя. Низький рівень лейкоцитів спричиняє набряк залоз: збільшення селезінки та мигдаликів.

Що й казати — дуже тяжке захворювання. Мами плачуть, коли розповідають про хвору на лейкопенію дитину. Лейкопенія у дітей зазвичай проявляється на тлі вірусних інфекцій (ГРВІ, грип, кір, вітряна віспа), прийому деяких лікарських препаратів (інтерферон, антибіотики, антигістамінні засоби) або порушеного раціону харчування (нестача білка, фолієвої кислоти, цинку).

Одна мама прочитала десь у книжці, ніби підмаренник весняний лікує це захворювання. Тішить, коли людина вірить в трави. Але з тяжкими захворюваннями так просто не впоратись.

Сповідуючи комплексний підхід до лікування складних недугів, в «Зеленій планеті Земної» насамперед відшукуємо причину хвороби. В разі лейкопенії розпочинаємо з оздоровлення кровотворних органів — печінки, селезінки, кісткового мозку.

Ще зі школи нам відомо, що є червона кров (еритроцити) і біла кров (лейкоцити). Тому для лікування, по-перше, необхідний ГЕПАХОЛ, щоб нормалізувати стан печінки, щоб вона добре працювала як кровотворний, а разом як очисний і жовчотворний орган. ЛІМФОГРАН потрібний, щоб так само добре працювала селезінка, виробляла кров’яні тільця. Окрім того, ще треба лікувати кістковий мозок — для цього призначений ЛЕЙКОЛІК. Це та фітокомпозиція, яка допомагає при захворюванні крові, відновлює функцію кісткового мозку, усуває запальний процес.

З ГЕПАХОЛУ, ЛІМФОГРАНУ, ЛЕЙКОЛІКУ розпочинаємо перший етап лікування, а подальші призначення залежать від динаміки одужання та індивідуальних особливостей наших маленьких і дорослих пацієнтів.

Крім лейкопенії відомі й інші порушення, пов’язані з кров’ю. Інколи в дітей доволі часто бувають кровотечі з носа. В нескладних випадках можна застосовувати траву, яка називається деревій. Ця рослина безпечна для лікування, тому що вона припиняє кровотечі, проте ніколи не утворює згустків, тромбів. Тобто тромбування в процесі лікування не загрожує. Листя деревію (1 ч. л. на склянку окропу, пити теплим по третині склянки 3 рази на день) можна порадити дитині, але треба обов'язково знайти основну причину і лікувати. Адже навіть незначні кровотечі можуть бути не тільки шкідливими для здоров'я, а й небезпечними для життя.

З таких от небезпечних захворювань крові добре відома гемофілія. Тоді застосовуємо ГЕМОРАН, який спиняє кровотечі. Також слід подумати про те, щоб були стінки судин еластичними і міцними, щоб не було крововиливів від гемофілії. Таку лікувальну дію мають ВАЗОНОРМ, СУДИННИК, ВЕНОЛІК.

Залиште свій коментар