Липа — то справжня знахідка

24 июня 2022 г.

Якщо акація відчиняє двері в літо, то липа вже повноправна його господиня — напоює все довкола п’янкими пахощами, здоров’ям і жіночою красою.

Липа виконує завдання від Бога — робити жінок здоровими і гарними до ста сімнадцяти з половиною років. І тільки ті жінки, які у свої дев’яносто з хвостиком не хочуть, щоб на них заглядались чоловіки, не вдаються до живодайної сили цього дерева.

Жарти-жартами, та в жодного косметолога жодної країни не знайдете кращого засобу для догляду за обличчям, ніж липовий слиз. А його ж так просто зробити: заварити духмяний чай з липи, випити його, і трохи рідини залишити в чашці з липовим цвітом з приквітниками. За ніч з них виділиться слиз, який є чудовою маскою для обличчя.

Можна до липи ще додати меду: 1 ст. л. цвіту на склянку окропу, вкутати і запарювати 15 хв., потім додати чверть чайної ложки меду. Таким лосьйоном рясно зволожувати обличчя, не забуваючи і про шию, бо то ж метрика жіноча. Рукам теж піде на користь така процедура. Всього 10 хвилин — і такий чудовий результат.

А якщо до настою додати ще шишки хмелю і м’яту, лосьйон настільки пахучий виходить — встояти неможливо.

Вже за тиждень застосування такої липової косметики чоловіки не впізнають своїх коханих. Дивуються, де ж вони беруть гроші на косметологів, і коли до них ходять? Обличчя в дружини — так і хочеться цілувати, так і тягне на «гріх».

Метикуватий чоловік подивиться, як дружина омолоджується і стає такою вже гарною і привабливою, що дивись — вкрадуть, і собі липу застосує. Бо на голові така «намальовується» лисина, що хоч зовсім голися! Відвар липи поверне чуприну: 8 ст. л. липового цвіту залити 0,5 л води, дати закипіти і варити 20 хв., коли прочахне до теплого стану, мити голову.

Коли розповідаю про чудодійний вплив липи на шкіру, згадую, як липа врятувала обпеченого хлопчика. Донині всі сусіди пам’ятають той випадок.

А скільки людей порятував цвіт липи від застуди та кашлю! Такий чудовий потогінний засіб швидко вижене усіляку хворобу, і мокротиння з легень видалить. Ніщо краще не почистить легені після коронавірусу, як липа. І кров від мікробів липа теж почистить, ще й розрідить загущену кров, щоб не утворювались згустки і тромби.

Коли будете пити липовий чай, придивіться, як добре починає працювати шлунок, як липа стимулює травлення. Це гарний жовчогінний і сечогінний засіб для всіх. Ніде в організмі застою не буде, коли п’ємо духмяний липовий чай!

Домашні ліки з липи не злічити скільки разів рятували родини від сварок і непорозумінь. Липовий цвіт м’яко вгамує підвищену нервову збудливість. П’єш з нього чай, і припиняє тиснути й боліти в грудях та животі від нервів.

Оставьте ваш комментарий