Корзина
Ваша корзина пуста.

Може призвести до каліцтва

27 июня 2024 г.

Перше правило лікування — не нашкодь, не роби нічого, що може ускладнити захворювання, спричинити хронічний тяжкий перебіг хвороби. Якщо сам не можеш допомогти, то відправ людину туди, де зможуть. Хочу закликати шановних лікарів офіційної, так би мовити доказової, медицини, не цуратись медицини народної, бо вона багато що вміє, знає і може.

Офіційна медицина не визнає народних методів лікування бешихи. А бабусі-знахарки вміли її вишіптувати, випалювати: на червону тканину клали зверху коноплі або льон і запалювали їх. До свічки читали молитву і вишіптували, вимовляли бешиху — людина була здорова. Зараз вже немає тих цілительок, відійшли у вічність, не передавши нікому своїх методів лікування.

Одна наша пацієнтка захворіла на бешиху ще в 2018 році. І ця стрептококова інфекція зробила жінку інвалідом. Бо ніхто їй не підказав, що можна піти по допомогу до народної медицини.

Спочатку хвороба вразила одну ногу, наразі вже перейшла на іншу. Постало питання ампутації. Жінка каже, що її привів до нас Господь.

У «Зеленій планеті Земної» від бешихи пропонуємо фітокомпозицію ЕРІЗЕПАН, щоб усунутий хронічний запальний процес. Нормалізує лімфообіг ЛІМФОГРАН. Ці засоби здатні вилікувати і бешиху, і застій лімфи. Зовні застосовуємо мазь ЦІЛЮЩУ.

Хвороба почалася із підвищення температури до 40° С. Була сильна лихоманка. Сказали — грип. Бешихове запалення лікарі чомусь не визначили. А в разі підвищення температури треба обов’язково звертати увагу на інфекційні захворювання, особливо на бешиху.

Ця інфекція уражає не тільки ноги, а й обличчя, молочні залози та інші органи. Для успішного лікування її слід одразу ліквідувати, не давати вкоренитися в організмі. Треба якнайшвидше усунути лімфостаз, хронічний бешиховий запальний процес, налагодити циркуляцію крові. Тож до ЕРІЗЕПАНУ та ЛІМФОГРАНУ слід додати ВЕНОЛІК.

Найчастіше хвороба затримується у тих, у кого є цукровий діабет. Треба звернути увагу також на печінку, селезінку, підшлункову залозу.

Таким чином можна врятувати і здоров'я, і життя, і ноги, щоб людина ходила. На жаль, лікарі цій жінці не допомогли, а ускладнили одужання. Коли нога посиніла, вирішили зробити висічення. Після цього ногу деформувало, вивернуло вбік, і тепер треба тривалий час лікуватися, щоб поступово повернути ногу на місце.

Думаю, що з ногами їй допоможемо, жінка буде ходити і буде здорова. Але дуже шкодую, що офіційна медицина не змогла об’єднатися з народною медициною. Шкодую, що лікарі не визнають сили і мудрості Природи, яка краще допомагає в разі тяжкого хронічного перебігу, ніж сильнодіючі хімічні препарати.

Оставьте ваш комментарий