Наталя Земна відповідає на запитання телеглядачів. «Про здоров’я». Рівне, 3 січня 2023 р.

19 січня 2023 р.

Наталя Земна відповідає на запитання телеглядачів

«Про здоров’я». Рівне, 3 січня 2023 р.

 

Як позбутись дітям алергії на мандарини, якими вони і з задоволенням ласують на зимові свята?

Передусім, алергія не від цитрусових, вони корисні, і їх треба їсти, особливо, коли вітамінів від інших овочів та фруктів бракує. Шкодять тільки хімічні речовини, якими обробляють цитрусові в процесі вирощування і зберігання.

Алергія — це показник роботи дитячого шлунка, показник того, яке здоров’я у дитини. Шлунок «ставить автограф», а печінка — «печатку» на той «автограф». Мама має давати дитині кашку пшоняну, а не вівсяну, щоб шлунок був у тонусі, кислотність була нормальна. Капуста, квашена або свіжа, її сік (по 1 ч. л.), цибулька в стравах — також помічні.

Алергія — це внутрішнє захворювання, тобто захворювання печінки, шлунка і підшлункової залози. Якщо дитинка квола, скаржиться на головний біль, то треба лікувати підшлункову залозу: ЗОЛОТНИК виручає нас цілий рік, а особливо взимку після свят.

В «Зеленій планеті Земної» від алергії застосовуємо АЛЕРГІН, а до нього ще додаємо ГАСТРОТОН — тонізувати шлунок, ГЕПАХОЛ — оздоровити печінку. Часто буває алергія від паразитів: потрібен ГЕЛЬМІН. Є такі краплі, і є чай. Їх можна додавати в їжу, напої дітям та домашнім улюбленцям: собачкам, котикам.

 

Як не сп’яніти після святкування?

Добре допомагає салат з капусти, якщо з’їсти його до застілля. А якщо вже перебрали, тут потрібна капуста квашена, а надто розсіл — щоб не боліла голова, не пекло, не нудило. Коли кишківник лінивий, є закрепи — до розсолу треба додати ще ложечку олії. Випили чудодійний напій, і все нормально!

 

Пан В’ячеслав з Білої Криниці питає, що робити з камінчиком у жовчному міхурі?

Камінці утворюються, коли не рухається жовч. Вона стає густою, а потім з неї утворюються камінці. Передусім треба відновити жовчотворну функцію печінки. Люди шукають пижмо, цмин пісковий, інколи спориш вживають. Коли жовч починає рухатись, камінчик потроху розмивається і природним способом виходить з організму. Для печінки застосовуємо ГЕПАХОЛ, а коли не знаємо, чи солі лужні (білі та м’які), чи уратні або оксалатні (набагато твердіші) то даємо СОЛЕНОРМ, щоб унормувати сольовий обмін. Та коли жовчний міхур видаляють оперативно, проблеми це не усуває, бо тоді забиваються жовчні протоки в печінці. І що тоді, оперувати печінку?

 

Пані Алла питає: Внуку 15 років, у нього нижній тиск дуже високий 120, 100, 85, що з цим робити?

Причина серйозна — дуже погано працюють нирки. Або є кісти в нирках, або пісок, або нирки опущені. В молодому віці остання причина найпоширеніша. Шлунок опущений (кислотність понижена), печінка збільшена (вона не може нормально працювати, коли їжа не перетравлюється в шлунку). Ці органи тиснуть на нирки, опускають їх донизу, і нирки не можуть нормально працювати — саме тому і підвищується нижній тиск. Вночі він навіть більший, ніж вдень, бо вдень людина рухається і нирки хоч якось працюють, а вночі рух рідини сповільнюється. Запускати не можна, бо може бути хронічне захворювання нирок, яке потребуватиме вже набагато серйознішого лікування.

Але лікувати нирки можна, якщо правильно визначити причину. Впродовж місяця все внормується.

 

Болить коліно. Чим можна відновити хрящову тканину в коліні?

Дуже багато людей звертається з такими запитаннями. Поки людина сидить або лежить — ще терпіти можна. Частіше це буває від коксартрозу, коли стирається хрящ у суглобі. Це дуже боляче, бо постійно травмуються нервові волокна.

Треба вживати холодець, варити свинячі ніжки, вуха, голови (6-7 годин). В них є колагени, які допоможуть відновити хрящ. Їх багато у шкірці сала (шкірку варити можна менше — 4 години). Ще треба пити достатньо води: мінімум 1,5 л на день.

Коли дуже хочеться холодцю, це значить, що організм подає сигнал, що чогось не вистачає, а саме — отих колагенів. Головне, прислухатись до свого організму, бути в гармонії з навколишнім світом.

 

Питає Тамара з міста Рівне: На вулиці дуже сльозяться очі, особливо як холодно, дощ, що робити?

Сльозяться очі від холоду, вітру, дощу, коли є запалення кон’юнктиви. Раджу краплі ПРОЗІР: по 1 краплі в кожне око. Очі промити — достатньо однієї краплі. Коли зір падає, треба ще ЗОРОСАН. Якщо є тварини в домі, запалення може бути алергічне — АЛЕРГІН.

 

Цьогоріч багато людей хворіє на грип. Як захиститись від інфекції?

Нині не лише турбує грип, в Китаї багато мільйонів людей хворіють на ковід, якийсь новий штам. Він може «примандрувати» до нас також. Треба бути до того готовими. «Зелена планета Земної» дійсно напоготові: маємо ВІРУСАН (за роки пандемії ми його підсилили). Не забувайте про цибулю, часник, капусту, хрін, глицю ялини, сосни — треба тільки знати як їх використовувати і не лінуватись це робити. Дітям велику кількість хріну не давати, цибульку можна трохи вимочити, якщо в очі заходить — замінити хвоєю сосни. Також можна поставити гілочку сосни в хаті, потерти глицю, потовкти, щоб дух лісу розлився по оселі. Віруси її фітонцидів, ефірних олій бояться.

А якщо з носа потекло від застуди, а частіше від вірусів — не дайте піти інфекції далі в бронхи, трахею, чинити безлад в легенях. Одразу натріть цибулину на тертушці: до 1 ст. л. цибулі додати 1 ч. л. солі, розмішати, зробити турундочки, змастити їх у цій суміші і поставити в ніс або просто покласти в ніс трохи цибулі з сіллю. Пекти не буде, обіцяю, хіба що сльози потечуть, але це не боляче — можна витримати. Якщо нежить з першої процедури не припиниться, поставити турунди ще раз — цього буде досить. Вірус не піде далі, не зробить вам нічого поганого.

Тетяна з міста Рівне вітає зі святами, дякує за фіточай ГЕЛЬМІН. Взяла одну упаковку і пропила профілактично. Питає: що можна давати дитині 7 років, хворій на скарлатину? У дитини була підозра на ангіну, але лікар діагностував скарлатину. Не хочеться давати хімічні ліки, антибіотики, краще б засоби з рослин.

На Рівненщині до нас звертається чимало батьків, в яких діти хворіють на скарлатину. Ніби пошесть пішла. Горло болить, температура підвищується, ніби й не кашляє, а дитина хвора. По-перше, треба підсилити імунітет (ІМУНАТ), підтримати печінку, селезінку (ГЕПАХОЛ, ЛІМФОГРАН), від інфекції — РЕСПІРАН. Таким чином допомагаємо організму, попереджуємо важкий перебіг хвороби та можливі ускладнення від скарлатини.

Питає пані Валентина з Костополя: в доньки через 6-7 тижнів вагітності відбувається викидень. По аналізах все добре, то яка причина?

Причина там одна. На жаль лікарі її шукають в дітородних органах: оглядають матку, яйники тощо. А причина в золотнику — підшлунковій залозі. Народити дитину в такому випадку не можна. Саме хвора підшлункова залоза і робить викидні. Хай би донька прийшла в нашу Здравницю, її оглянули наші фахівці, узяла б ЗОЛОТНИК, може є проблеми зі шлунком чи печінкою, інфекція цитомегаловірусу (білі виділення бувають не тільки від «банальної» молочниці). Пролікувати підшлункову, і ніяких викиднів не буде — це я, поклавши руку на серце, обіцяю.

 

В нирці камінь до 8 мм. Чи можна його лікувати калиною, кісточками?

Оті кісточки, схожі на сердечко, краще діють на камінці в жовчному міхурі. Їх можна заварювати, але ще краще — жувати. За день з’їсти 10 кісточок. Камінці то вони руйнують, а нирки не дуже лікують. А нирки лікувати треба, якщо в них утворюються камінці. Коли в нирках застій, їх слід підняти (НЕФРОПТАН), і пролікувати (НЕФРОЛІК). СОЛЕНОРМ розбиває всі камінці. За тиждень прийому НЕФРОЛІКА і СОЛЕНОРМУ побачите, які солі відкладаються. Білі солі (лужні — фосфати, трипельфосфати і карбонати) виводять одні рослини: нарізали, наприклад, гілочок груші, наварили чай і п’єте, або приймаєте ХОНДРОЛІК. Якщо у вас урати (червоні солі) — п’єте ПОДАГРИН.

Залиште свій коментар