Нефрит

25 жовтня 2022 р.

«“Нефрит“ — такий діагноз поставив мені лікар, хоча звернулась я в лікарню зовсім з іншого приводу, — пише пані Ольга із Сарн. — У мене почав підвищуватись тиск, особливо після того, як перехворіла на ковід. Вранці встану — болить голова, і такий цей біль тупий, важкий, а ще болить у потилиці, і обличчя набрякле.

Мені сказали в Рівному в «Зеленій планеті Земної», що потрібно лікувати нирки, але я не погодилась — із сечею у мене все нормально, нирки здорові, не болять, хіба що в крижах (в попереку) болить, як попрацюю фізично. То це у кожного так.

І ось повесніло. Заболіло у мене горло і почав зашкалювати тиск так, що довелось знову звернутись у лікарню. І ось тут мені як вирок: запалення нирок, ураження судин ниркових клубочків, зміна складу сечі, високий тиск, мішки під очима…

Тиждень в лікарні не дав відчутного покращення. Та ще лікар попередив, що я затягла свою хворобу, яка вже переходить у хронічний стан. І якщо зараз не долікувати хворобу до повного одужання, то це захворювання буде проходити із загостреннями та підвищений тиск не нормалізується.

Поїхала знову в Рівне до Вадима Васильовича, вибачилась за суперечку, взяла ліків на два місяці, щоб довести справу до повного одужання: НЕФРОЛІК для нирок і ГІПЕРТАН від тиску. Але ще на рентгені показало, що у мене нирки опущені. Тому ще додали НЕФРОПТАН для їхнього нормального розташування. А від набряку на обличчі (моїх неприємних мішків під очима) — АСЦИТАН.

Пройшов місяць. Вже ніби все добре. Але ще місяць продовжу лікування і доведу свій стан до повного одужання».

Залиште свій коментар
Коментарі
30.12.2022 21:20
Лікування

Чи допогло лікування?