Корзина
Ваша корзина пуста.

Нетримання сечі у чоловіків

14 ноября 2022 г.

Ми чомусь звикли думати, що нетримання сечі може бути або у дітей (дитячий енурез), або у жінок (від опущення і розслаблення дітородних органів), а в чоловіків такого немає. І якщо вони встають кілька разів на ніч мочитись, то це їхні «чоловічі» проблеми. Чоловічі!

Дійсно, проблеми чоловічого здоров’я, тобто пов’язані з суто чоловічою фізіологією і анатомією, можуть негативно впливати на сечовиділення. Це простатит і аденома. Але в більшості випадків причини такі самі, як і в інших людей: цукровий діабет, опущення шлунка, ниркові захворювання (наприклад, нефрит і гломерулонефрит), камінці в нирках та сечовому міхурі тощо.

Але скільки я бачу їх — чоловіків старшого віку — із памперсами, яких вони соромляться! Та куди подітись, якщо не тільки вночі, а і в день штани мокріють — сфінктер не тримає.

Шановні чоловіки і ваші дружини — не впадайте у відчай! Бог милостивий, він подумав і про сильну стать — послав на землю зеленчук жовтий. Схожий на глуху кропиву, тільки цвіте жовтими чубоцвітами. Приємна, м’яка рослина, як ласка жіноча. Але вона впевнено лікує чоловіка: і простатит, і аденому, і нирки, і взагалі всю сечостатеву систему, навіть гломерулонефрит, який не лікує офіційна медицина.

Кожного ранку, на початку нового дня, візьміть чайну ложку цього золотого (і не тільки за кольором квітів, а й за його дією) зілля, заваріть однією склянкою окропу. Цей цілющий чай слід пити кожному чоловікові, по півсклянки 3-4 рази на день.

Недарма так високо цінували зеленчук жовтий наші діди-прадіди! Побачите, як добре він лікує ниркові нездужання, захворювання нирок, їх ослаблену функцію і застій, сечовивідні шляхи, нетримання сечі, гломерулонефрит, простатит, уретрит, аденому.

Офіційна медицина не зважає на те, скільки міститься в цій рослині водорозчинних кремнієвих сполук! Інакше могли б лікували нефрит, пієліт, цистит і аденому без операції — не різали б чоловіків, не створювали б майбутніх проблем в їхньому статевому житті.

Є гарні ефективні ліки в «Зеленій планеті Земної». Тому звертаюсь до шановних чоловіків і їхніх дружин: в нас є фітокомпозиції для вашого здоров’я і нормального статевого самопочуття без операцій та інших шкідливих засобів.

НЕФРОЛІК — нормалізує стан нирок.

УРЕТРИТ — оздоровлює уретру (сечовивідні шляхи).

ПРОСТАДЕН — врятує від простатиту та аденоми.

ЦИСТАН — усуне запалення сечового міхура.

СОЛЕНОРМ — виведе камінці.

ТРИМНИК — не допустить ні в якому разі ні вдень, ні вночі підступного сечовиділення.

Лікуйтесь і будьте здоровими!

Оставьте ваш комментарий