Корзина
Ваша корзина пуста.

Нетримання сечі у жінок

13 ноября 2022 г.

Нетримання сечі у жінок — річ неприємна. На жаль, офіційна медицина лікувати це порушення не може. Єдиний засіб — хірургічне втручання, а саме — підшивання. Але це надовго не рятує жінку.

Лікарі пояснюють нетримання сечі у жінок тим, що м’язи матки і тазового дна з віком стають слабкими. Це міняє положення (кут) сечовивідного каналу, що і є причиною нетримання сечі. Спостерігається птоз, тобто опущення органів. Окрім того, сечовий міхур від частого переповнення втрачає чутливість до цього, його властивість скорочуватись і виганяти сечу по мірі наповнення, як це відбувається у здорових людей, значно погіршується. Сеча починає виділятися самовільно, не підкоряючись бажанню хворого, і тоді буває складно добігти до туалету вчасно.

До частих позивів некерованого (нестримного) сечовиділення можуть призводити і камінці в сечовому міхурі. А ще частіше жінки звертаються до нас у «Зелену планету Земної» з такою історією — коли кашлянуть, чхнуть або напружаться, підстрибнуть чи щось піднімуть — виділяється сеча. Офіційна медицина тут пропонує не пити, особливо вечором, ніякої рідини, вранці холодне обтирання, в постілі ноги класти на підвищення. Але результату майже нуль.

Народна медицина, навпаки, з правіків тримала жінку в тонусі, в нормі. Ні жінки, ні дівчата, навіть жінки старшого віку від нетримання сечі не потерпали. Цілителі знали, що всі органи жінки, починаючи від шлунку, мають бути на відповідному місці, у відповідному положенні. У жінок були під рукою потрібні не тільки для здоров’я, але й темпераменту, трави — підойма, вероніка, приворотень.

Жінки вміли зберігати молодість, знали, як бути привабливими, а між тим народжували мінімум троє—четверо дітей. Організм жінки був чистим, неприємних виділень переважно не було. А щоб бути духмяними, завжди мали в своїй особистій аптечці для підмивання деревій, ромашку, нагідки та інші трави.

Народна медицина, зокрема «Зелена планета Земної», без операцій, підшивань, підв’язувань всі органи жінки ставить на відповідне місце, позбавляючи від болючих місячних, болю в попереку, нетримання сечі та великого живота. Для цього радимо своїм пацієнткам: ГЕПАХОЛ, ГАСТРОТОН, ДІАМАНТ, ПТОЗАН, НЕФРОПТАН, ТРИМНИК, ФЕМІНАТ.

Хай наші українські красуні будуть здорові в будь-якому віці!

Оставьте ваш комментарий