Корзина
Ваша корзина пуста.

Невралгія

26 августа 2022 г.

Невралгію діагностують, коли пече і відчувається тупий біль по ходу нерва, або біль дошкуляє такими нападами, які витримати неможливо. Причиною такого нестерпного болю може бути запалення самого нерва, нервових сплетінь хребта, або патологічні процеси, які розвиваються в органах і тканинах навколо нерва.

Найчастіше трапляється невралгія трійцевого, потиличного, міжреберного і сідничного нерва. Мабуть немає дорослої людини, яка не відчула бодай раз цей неймовірний біль — хоча б тоді, коли болить зуб.

В разі невралгії біль поширюється по ходу нерва. Скажімо, трійцевий має три гілки: одна йде до лоба, дві — до щоки, слизової носа і до зубів верхньої щелепи, третя — до нижньої щелепи і до зубів. Відповідно, в цих місцях відчувається і біль.

Коли невралгія потилична, біль поширюється від шиї до потилиці, у випадку міжреберної — стріляє, пече і болить в міжреберних проміжках.

Традиційне лікування в офіційній медицині — це УВЧ, ультразвук, тепло, вітаміни, болетамувальні засоби.

Але після кількох курсів такого лікування люди часто звертаються до «Зеленої планети Земної» і сподіваються лише на те, що природа сильніша від хімічних засобів.

Дійсно, в «Зеленій планеті Земної» є чим зарадити. Передусім, добре себе зарекомендував цілющий засіб НЕВРИН. Скільки людей порятувала ця фітокомпозиція від усіх видів невралгії! Це тому, що застосовуються не одні ліки, а цілий комплекс, який усуває причини виникнення болю.

Наприклад, сідничний нерв може бути запалений внаслідок цукрового діабету, недостатньої роботи щитовидної залози, до запалення може призвести отруєння. Також порушення діяльності нерву можуть спричинити травми (забиття, колоті й різані рани), захворювання хребта, суглобів, плоскостопість, навіть невдалі ін’єкції.

Тому на допомогу НЕВРИНУ, який знімає запалення з закінчень нервових волокон, додаємо для усунення причини відповідні ліки із трав.

Залежно від причини невралгії лікар-консультант може призначити СПОНДІЛАН, АРТРИТАН, ВАЗОНОРМ, ВІРУСАН, РЕСПІРАН, АЛЬГОСАН або інші фітокомпозиції «Зеленої планети Земної». Зовнішньо для більш швидкого одужання застосовуємо САНАТ, РОЗТИРАННЯ, ПОРЯТУНОК.

Багато наших відвідувачів з допомогою цих ліків змогли позбавитись болю в разі грижі хребта, кохлеарного невриту слухового нерву та інших невритів різної локації та рівня (центральної нервової системи, вегетативної чи периферичної). Піддається лікуванню і больовий синдром у випадку ураження вірусом герпесу.

Оставьте ваш комментарий