RSS

Новини

28 лютого 2023 р.
Комплексне лікування болю в ногах і попереку
Дуже часто відвідувачі скаржаться, що в них болять ноги. Хто про них думає, коли вони здорові! Людина собі вільно ходить, швидко бігає, без втоми танцює, високо стрибає, виконує різноманітні фізичні вправи й не турбується про цей дуже потрібний засіб руху. Якщо ж ноги хворі, навіть звичайно пересуватись по землі стає проблемою. Тоді, ой скільки ж уваги тим ногам! Кожен догоджає їм вже як може. А вони болять — і не тільки вдень, ще й вночі не дають спати.
27 лютого 2023 р.
Комплексне лікування опущення органів
Останнім часом багато звертається людей з опущеними органами, особливо жінок. Вони відчувають значний дискомфорт через нетримання сечі: часто встають вночі мочитися; кашлянули, чхнули, є виділення сечі. Шукають ті засоби, ту пігулку, яка б допомогла, порятувала від прикрих ситуацій. Але в разі нетримання сечі «чарівною пігулкою» не обійтись.
25 лютого 2023 р.
Лікування лейкопенії і кровотеч
Лейкопенія — зниження кількості лейкоцитів (білих кров’яних тілець) в одиниці об'єму крові — є симптомом багатьох хвороб. Призводить до цього стану масове руйнування молодих клітин крові та зменшення формування зрілих лейкоцитів, які є основою для правильної роботи імунної системи. Серед причин лейкопенії — пошкодження кісткового мозку та печінки, лімфогранулематоз, ендокринні й пухлинні захворювання, зараження крові, черевний тиф і паратифи, малярія, бруцельоз, вірусні інфекції, результат дії лікарських препаратів тощо.
24 лютого 2023 р.
Знаходимо причину, долаємо хворобу
Часто відвідувачі приходять до нас у Здравниці та скаржаться, що у них болить голова, просять хоч якісь ліки. А хіба ж голова може боліти просто так? Не може людина відчувати біль в будь-якому органі чи системі просто так. Наші лікарі-консультанти це добре знають і розповідають, що голова зверху болить від нервів, в лобі болить від застуди, у скронях — коли хвора підшлункова залоза, у потилиці — від підвищеного тиску. Розбираються разом з вами, відшукують причину, про яку ви може й не здогадуєтесь. Коли серце болить, колотиться, б'ється як птаха (100, або й більше ударів на хвилину), відповідальною може бути хвора щитовидна залоза.
21 лютого 2023 р.
Лагідна ялиця
Це дерево трохи нагадує ялинку (смереку). Але його голочки більше схожі на видовжені тоненькі листочки, знизу сизувато-білі, із круглою верхівкою. Їх можна погладити і рук не поколоти. Гостра хвоя теж є, але на тих гілочках, де визрівають шишки. І ростуть вони дуже високо. Йдеться про ялицю — струнке вічнозелене дерево з гладенькою темно-сірою корою. В Карпатах та Прикарпатті поширена ялиця біла. Її ліси світлі і приємні, насичені повітрям, на відміну від смерекових.
20 лютого 2023 р.
Тістечко з буряка? Це просто і смачно!
Для тістечка потрібні: 2 середніх бурячка (200 г запечених), 250 г пшеничного борошна, 30 г какао, дрібка солі, пів пакетика розпушувача для тіста, 50 г кленового сиропу (цукрового сиропу чи меду), 50 мл олії, 100 г чорного шоколаду, 200 мл соєвого (вівсяного, мигдального) «молока», і ще 50 г чорного шоколаду, щоб прикрасити десерт. Форма для випічки розміром 24 на 24 см або більша (тоді тістечко буде тоншим).
19 лютого 2023 р.
Не залишаємо жінок без уваги
«Зелена планета Земної» ніколи не забуває про вас, мої любі посестри. Дбає про здоров'я і маленьких, юних красунь, і коханих дружин, і жінок старшого віку. До того ж, ви — наш зв'язок із вашою родиною, домашні берегині, лікарі, вчителі, психологи...
16 лютого 2023 р.
Остеопороз як причина деформації хребців
Остеопороз — підвищена ламкість кісток через нестачу в них кальцію.
15 лютого 2023 р.
З гороху і суп, і каша нівроку
Як давно ви готували горох? Незаслужено призабутий за останні десятиліття, він нині привертає увагу вчених, виробників веганських продуктів, став модним інгредієнтом смачних і поживних витворів кулінарів різних країн.
14 лютого 2023 р.
Улюбленець бога Хорса
Сухі зерна жовтого або зеленого кольору містять мало жирів, натомість багато вуглеводів, білка і харчових волокон, мають чимало необхідних нам вітамінів і мінералів. Серед найбільш цінного — залізо, марганець, магній, фосфор, мідь, цинк, калій. З вітамінів переважає група В: В2 (рибофлавін), В3 (ніацин), В5 (пантотенова кислота), В6 (піридоксин), В9 (фолієва кислота). Є вітаміни А, Е, К, С. Завдяки такому чудовому складу горох здатний не тільки нагодувати, а й полікувати.