RSS

Новини

21 березня 2023 р.
Цукровий діабет помолодшав
Цукровий діабет не лише в Україні, а й в інших країнах світу значно помолодшав. Буває так, що приводять дитину в два роки, і вона вже на інсуліні. Цьому можна запобігти, якщо правильно підійти до лікування печінки, шлунку, підшлункової залози і ендокринної системи загалом.
20 березня 2023 р.
Не допустимо, щоб діти хворіли!
Хвора малеча така безпорадна! Шкода дивиться! Кожна мама чи бабуся скаже, що краще б сама хворіла, ніж дитина. Та дорослі не мають бути безпомічними. «Зелена планета Земної» допоможе їм подбати, аби діти були здорові, з міцним імунітетом. А імунна система нормальна, якщо добре працює травна система, шлунок в тонусі, не завдає проблем печінці, їжа перетравлюється, дає організму, кожній клітині, кожному органу наснагу. І треба, щоб не було паразитів.
19 березня 2023 р.
Трихомоноз
«Дайте мені коротку відповідь, — просить пані Олена. — Що таке трихомоноз? Це глисти чи якісь інші паразити, і як з ними боротися?». Коротко розказати про трихомоноз не вийде: це паразитарне захворювання є найпоширенішим з тих, що передаються статевим шляхом; воно потребує більш розлогої розповіді.
18 березня 2023 р.
Квітка — на щастя
Зморшкувате листя первоцвіту починає рости на початку лютого і напровесні з’являється одразу з-під снігу. А квіткові бруньки, закладені ще восени, розкриваються в березні — квітні. Цей весняник лікарський (так його теж звуть) має дуже багато вітаміну С, каротину, сполук, що зарадять від кашлю та заспокоять нерви — все те, що потрібне в цю пору року.
17 березня 2023 р.
Фенугрек і чоловіче здоров’я
Гуньба сінна — відома здавна пряна та лікарська рослина. Її і зараз вирощують в країнах Африки (Марокко, Єгипет), Азії (Індія) та навіть Англії. Зелень «грибної трави» збагачує смак і поживну цінність різноманітних страв. Проте набагато більше біологічно активних, а отже і лікувальних речовин міститься в насінні. Недарма його тисячоліттями використовували в грецькій, арабській, індійській та китайській традиційній медицині.
16 березня 2023 р.
Буряковий пиріг з карамелізованою цибулею
Чудова вегетаріанська основна страва, яка набагато простіша, ніж здається. На підготовку складників вистачить 30-40 хвилин, запікати 40 хвилин. Нагодувати можна 6 осіб. Додаткова перевага — пиріг добре заморожується.
14 березня 2023 р.
Як спинити пронос
Пронос є доволі частим кишковим розладом. Він добряче ускладнює життя і виснажує організм, тому люди мусили знайти способи рятуватись від цієї біди з давніх часів. Напрацювання народної медицини в цьому напрямку є значними. Згадаємо уславлений калган, яким лікували навіть дизентерію, або знамените заткнигузно — злинку канадську.
13 березня 2023 р.
Кишкова колька
Останнім часом до нас звертаються люди з таким нестерпним болем, який, буває, швидко минає, а буває, триває довго. В одних такий біль супроводжується проносом, метеоризмом, гурчанням у кишківнику, а в інших, навпаки, спастичними закрепами і «козячим» калом вже після нападу. Скаржаться також на дуже сильну подразливість і поганий сон. Як і чим, питають, боротись із безсонням? Допомога для всіх вас є!
12 березня 2023 р.
Як набрати вагу?
В «Зелену планету Земної» частіше звертаються з питанням як схуднути, ніж як потовстішати. Але є і такі відвідувачі, які не можуть набрати потрібну вагу. Серед дівчат таких менше, більше хлопців, зазвичай досить високих, 175 см і вище зростом, які мають мало м’язів і важать десь 55 кг.
11 березня 2023 р.
Лишаї
Лишаями в народі називають кілька різних за природою захворювань, які проявляються висипом, почервонінням (запаленням), зміною кольору шкіри, втратою волосся.