RSS

Новини

30 листопада 2023 р.
В кишківнику болить, є поліпи, здуття, закрепи
Пані Галина питає, чи можна позбутись цієї біди?
29 листопада 2023 р.
Гемоглобін 180
Гемоглобін — це білок еритроцитів, який переносить кисень. Як занадто низький, так і підвищений гемоглобін потребують уваги. Низький зустрічається значно частіше за високий, і є маркером анемії. Одна наша дописувачка, пані Олександра, питає поради: що робити, коли гемоглобін 180 г/л, тобто навпаки, вищий за норму?
27 листопада 2023 р.
Пряний буряковий пиріг
Наприкінці нашого бурякового сезону маємо витворити щось особливе. Цей пиріг потребує зусиль і часу на приготування: пів години на підготовку і майже дві години для куховарства. Розраховано на 6-8 порцій.
25 листопада 2023 р.
Які недуги здолають чорнобривці?
Починаючи з серпня ми збирали чорнобривці і сушили їх для того, щоб взимку робити чай. Кожна господиня знає, що до напою, який вона готує на свято, обов'язково треба покласти чорнобривчик. І тоді всі, хто прийшов у гості, спитають: а який же заморський продукт ти поклала в цей компот, узвар: такий приємний і знайомий запах, але не можемо здогадатися, що там!
23 листопада 2023 р.
Терпнуть ноги
Пані Софія питає, які трави допоможуть?
21 листопада 2023 р.
Як лікувати стафілокок?
У дочки пані Оксани виявили висипання на обличчі.
19 листопада 2023 р.
Як вилікувати доліхосігму
Постійно кажу, що кишківник — це корінь людини, основа її здоров’я. Так само як рослина не живе без кореня, так і людина не може бути дужою, енергійною, радісною, коли в неї нездале травлення. Навіть керувати цією функцією призначений особливий «третій мозок», від якого залежать і головний, і спинний також. Тому кишківник треба дуже берегти і тримати його у тонусі.
17 листопада 2023 р.
Грижа поперекового відділу хребта: чи можна вилікуватись без операції?
Коли ми були ще мавпами, то й пересувались, як мавпи: то на двох ногах, то на чотирьох, і звісно, не сиділи чи не стояли по 8 годин в одній позі. Наша людськість сильно вплинула на спосіб життя, ми більш соціальні та розумні, але фізіологія й анатомія не змінились аж настільки, аби ідеально відповідати «благам цивілізації».
15 листопада 2023 р.
Верба допоможе завжди
В Україні є більше 20 видів верби, і ростуть ці дерева повсюди. Це ліки, які завжди були і є під рукою. Можна образно сказати, що частинка верби є в ліках, які знає кожен — в ацетилсаліциловій кислоті. Саме у вербі, у 1826 році, вперше знайшли саліцилати, з яких отримали саліцилову, а згодом ацетилсаліцилову кислоту. А ще раніше, з 1757 року, кору верби, яка досить гірка, вживали замість кори хінного дерева від малярії.
13 листопада 2023 р.
Спасіння від каміння
Як часто-густо буває, лікуватись ми починаємо, коли вже зовсім приперло, сильно болить, жити нормально не дає. І тоді доводиться йди на планову, а деколи й невідкладну операцію, видаляти частину чи цілий орган, потім роками відновлюватись чи постійно приймати ліки. Найгірше, що й після цього всього людина часто не виліковується, врешті залишається з наслідками лікування чи хворобою один на один, бо причину хвороби так і не усунули, порушений обмін речовин не налагодили, стиль життя чи харчування не змінили.