НІЧНЕ НЕТРИМАННЯ СЕЧІ У ДИТИНИ

6 июля 2021 г.
  • У хлопчика (11 років) нічне нетримання сечі. Як зарадити дитині, як лікувати?

Нічне нетримання сечі у дітей часто буває внаслідок того, що у таких малюків атонічний, тобто розтягнутий шлунок. Їжа в ньому застоюється, довго не перетравлюється, псується. Водночас печінка теж не може функціонувати нормально, вона страждає від зіпсованої у шлунку їжі, не встигає виводити токсини з організму. Печінка збільшена.

Вночі, коли дитина спить, не контролює себе, її розтягнутий шлунок  тисне на ліву нирку, а збільшена печінка – на праву. Тому вночі під час відпочинку дитини, страждають її обидві нирки. Внаслідок чого і відбувається мимовільне виділення сечі.

Що робити, як допомогти дитині? Насамперед потрібно тонізувати (підтягнути) шлунок і налагодити його секреторну діяльність, щоб відновити нормальну кислотність і належне травлення. Для цього важливе правильне харчування. Насамперед не давати хлопчику вівсяну кашу, особливо з вівсяних пластівців. Шлунку допоможе нормалізуватися пшоняна каша. До меню мають входити капуста свіжа, квашена, цибуля, кріп, різноманітна зелень, аби шлунок почав працювати нормально.

Обмежте солодощі, цукор. Цукор не давати дитині ще й тому, що причиною нічного нетримання сечі можуть бути і паразити (глисти). Від цукру вони інтенсивно розмножуються, ростуть, активно забруднюють організм.

Для того, щоб вилікувати хлопчика і щоб лікування було ефективним, зверніться у «Зелену планету Земної». Лікар проконсультує як зцілювати, запропонує дозовані фітонастоянки, які допоможуть дитині відносно швидко одужати.

Зокрема призначить Гепахол-3, який відновить функції печінки, навіть у разі лямбліозного холециститу. Ще додасть Гельмін, який згубно діє на будь-якого паразита, що поселився в організмі дитини.

Щоб підтягнути шлунок, тонізувати його, налагодити належне травлення лікар-консультант запропонує фітонастоянку Гастротон. Це передумова, яка допоможе сечовому міхуру почуватися нормально і не випускати сечу мимовільно.

Також призначить Цистан, щоб усунути запальний процес в сечовому міхурі.

Часто за такої ситуації у дитини дуже чутлива нервова система. Тоді вона погано спить, нерідко є плаксивою, руки у неї холодні, вологі, і навіть бувають проблеми з кишківником. Такий стан може бути через порушення функції (частіше понижена) щитовидної залози. В такому разі додаємо Нормострум. Водночас Інтелятрин – для заспокоєння нервової системи. А для підтримки підшлункової залози – Золотник (вживати після їжі).

Отже для лікування хлопчика потрібні:

Гепахол-3, Гельмін, Гастротон, Цистан. За необхідності додати: Нормострум, Інтелятрин, Золотник.

Курс лікування – два місяці. Позитивний результат можливий вже через місяць. Однак ми рекомендуємо долікуватися повний курс, аби не було повернення хвороби.

050 806 47 34
067 995 88 23

за цими телефонами ви можете проконсультуватися з лікарем здравниці «Зелена планета Земної».

А отримати ліки, замовивши їх за тел:

050-817-12-14

Дозовані ліки вам надішлють за вказаною вами адресою.

Оставьте ваш комментарий