Корзина
Ваша корзина пуста.

Нічне оніміння кінцівок і судоми: причини і лікування

13 мая 2024 г.

Глядачка в прямому ефірі «Pro здоров’я» скаржиться на оніміння верхніх і нижніх кінцівок і судоми, переважно в нічний час.

Часто такі симптоми виникають внаслідок того, що стискуються судини і кров не надходить до кінцівок. Причиною може бути остеохондроз, коли відкладаються білі лужні солі в верхній частині тіла. А остеохондроз розвивається тоді, коли нирки опущені і не можуть працювати нормально, через що порушується сольовий обмін.

У «Зеленій планеті Земної» тоді радимо НЕФРОЛІК для покращення стану нирок, ХОНДРОЛІК для протидії дегенеративним процесам у хребті, ВАЗОНОРМ для посилення циркуляції в дрібних судинах і відновлення здорового стану судин. Результати з’являться вже за два-три тижні: руки і ноги перестають терпнути і судомити.

Схожі симптоми виникають і як наслідок цукрового діабету, від якого страждають нерви і судини; при запаленні підшлункової залози.

Грижі міжхребцевих дисків, защемлення нервів можуть проявлятись онімінням чи судомами ще до появи болю. ХОНДРОЛІК допомагає й у цих важчих випадках: при грижах, спондильозі, а також всіх артрозах. Він поліпшує мікроциркуляцію і метаболічні процеси в ділянці міжхребцевих дисків, має протизапальну, біостимулюючу і регенеративну дії, сприяє відновленню структури і функції міжхребцевих хрящів, нормалізує фосфатний і загалом сольовий обмін, виводить накопичені солі. Його дієвість посилюється одночасним прийомом НЕФРОЛІКА.

Атеросклероз кровоносних судин, облітеруючий ендартеріїт (змикання просвіту артерій), варикозне розширення вен чи тромбофелітпорушують кровопостачання до органів, і це теж одна з можливих причин згаданих симптомів. У цих випадках теж потрібно покращити кровопостачання, відновити нормальний рух крові, чому добре сприяє ВАЗОНОРМ і ВЕНОЛІК.

І це ще не всі хвороби, що можуть проявлятись судомами і онімінням. Але щоб лікування було вдалим і дало тривалий ефект, потрібно цю хворобу встановити. Бажано пройти обстеження стану нирок, хребта, зробити аналіз на глікований гемоглобін, який показує рівень цукру в крові за останні три місяці, ниркові і печінкові проби, на холестерол і тригліцериди.

Лікарі і консультанти здравниць «Зеленої планети Земної» допоможуть вам з пошуком причини хвороби і підберуть фітокомпозиції саме для вас. Всі огляди, консультації, допомога з інтерпретацією обстежень, які ви пройшли, у нас проводяться безкоштовно.

Оставьте ваш комментарий