Обережно, шахраї!

25 марта 2022 г.

Охочі нажитися на здоров’ї людей траплялися в мирному житті, на жаль, не бракує їх і під час війни. Вони пристосовуються, перефарбовуються, вдаються до сучасних інтернет-технологій, але їхня сутність лишається незмінною — зловживаючи довірою, вони дурять людей з корисливою метою. Українці таких називають шахраями.

Особливо прикро, коли ці особи використовують імідж, бренд, популярність таких шанованих підприємств як «Зелена планета Земної», коли ховаються за обличчям відомої не тільки в Україні цілительки й фітотерапевта. Замість помічних фітокомпозицій Наталі Земної, хворі отримують сумнівні, а в гіршому випадку шкідливі, підробки. Втративши сотні гривень, люди марнують також свій час, очікуючи на одужання.

Ми намагаємось протидіяти шахраям роками, але навіть для досвідчених IT-фахівців і юристів — це складне завдання: бо тільки-но вдається припинити незаконну діяльність на одному сайті, вона відновлюється на іншому.

Тож велику надію покладаємо на пильність зеленопланетян — прибічників народної медицини. Пам’ятайте про те, що «Зелена планета Земної» має тільки один офіційний сайт — zelena-planeta.ua, одну сторінку на facebook «Зелена планета Земної» — офіційна сторінка www.facebook.com/planetazemnoi і один YouTube-канал «Зелена планета Земної» www.youtube.com/user/nataliazemna.

Тільки на цих інтернет-ресурсах Наталя Земна публікує свої дописи, виступає, спілкується зі своїми прихильниками, тут ви можете отримати інформацію про всі її авторські фітокомпозиції. Все решта — це фейки.

Бережіть своє здоров’я! Остерігайтесь шахраїв!

Оставьте ваш комментарий