Корзина
Ваша корзина пуста.

Очищення душі і тіла

1 марта 2023 г.

В Прощену неділю ми просили у Бога, щоб простив нам всі гріхи — вільні й невільні. Перепрошували близьких, рідних, знайомих. Обов’язково треба вміти прощати один одного: за слово, діло, думку якусь негарну. А після Прощеної неділі починається Великий Піст. І це чудова нагода поговорити про очищення не тільки душі, а й тіла.

В піст спокутуємо свої гріхи: постом, молитвою, благодійністю, добрими справами, милосердям. Просимо в Бога підтримки, аби щиро відгукнутись на людські негаразди, попіклуватись про тих, хто потребує нашої допомоги.

Скільки вже постраждало і страждає від війни, стихійних лих, економічних, політичних потрясінь. Особливо незахищені й безпорадні люди старшого віку, маленькі діти, люди з особливими потребами!

Піклуючись про них, очищаючи свою душу богоугодними справами, в піст маємо гарну нагоду подбати і про своє тіло, очистити його від всього того, що заважає бути здоровим. Для цього наш організм має цілу очисну систему — сечостатеву, з головним очисним органом — нирками. Хоч вона й уразлива до дії багатьох зовнішніх і внутрішніх чинників, але й дуже добре відгукується на лікування. Нам тільки треба без лінощів піклуватись про неї.

Якось на вулиці побачила жінку, котра ледве йшла, не могла піднятись по сходах. Вона давно так живе і вважає, що вже стара. А їй же всього 62 роки! На 20 років молодша за мене! І лікуються хворі ноги й суглоби дуже добре, тільки треба взятись за своє здоров’я.

Не тільки в цієї жінки, в багатьох інших людей порушена очисна система організму. Вони приходять до наших Здравниць і просять ліки, щоб «почиститись».

В разі закрепів треба почистити кишківник, коли погано циркулює кров, почистити судини... Але основна наша очисна система — сечостатева. За добу кров багаторазово проходить через нирки, позбуваючись там шлаків, не потрібних продуктів обміну. Якщо нирки погано виконують цю роботу, це залишається в організмі і спричиняє багато тяжких хвороб.

А від чого хворіють нирки? Вони страждають від нашого страху — стільки людей настрашилось, натерпілось з початку війни! Нирки не люблять холоду — стільки людей мерзло по домівках без опалення, стільки воїнів незламно захищають нас на морозі, під дощем, в болоті на передовій!

Нирки не одразу «повідомляють» нам, що вже хворі. Упродовж років їхню роботу погіршують шкідливе харчування, запальні процеси в організмі: зокрема тонзиліти, ларингіти, фарингіти, синусити, риніти (нежить), якими хворіли ще в дитинстві.

Гарною новиною є те, що хоч очисна система і дуже чутлива до різних негативних чинників, але вона й добре відповідає на лікування. В світі, і в нашій Україні є тисячі трав, які допоможуть відновити роботу нирок. Вони убезпечать від численних захворювань, спричинених нирковою недостатністю, а разом від передчасного старіння.

Старіння організму прискорюється саме внаслідок недостатньої роботи очисної системи. Це й не дивно: в нашому тілі 90% води, і її всю мають очищати нирки. Коли з їжею потрапляє в наш організм щось отруйне, вживаємо сильнодіючі ліки, надмір хімічних препаратів — це все негативно впливає на нирки.

Лікарі часто виписують сечогінні препарати в разі набряків на обличчі, ногах, руках. Ці препарати дуже шкодять нирковим клубочкам, руйнують їх, спричиняють їх загибель. Клубочки треба відновити. Але чи має організм той матеріал, з якого може створити нові клубочки? Зокрема, мінерал кадмій та амінокислоту метіонін?

Наші пращури дбали про роботу очисної системи, особливо нирок. Часто вживали буряк, варили з нього наш неперевершений борщ. А щоб додати організму кадмію і метіоніну, зовсім не випадково у борщ клали сметану. Знали, що пісні страви теж ниркам на користь, і мали багато природних засобів, які усувають запальні процеси в організмі, аби ті не шкодили ниркам.

Таких засобів в народній медицині достатньо. Цілителі випробували чимало рослин, які Бог послав на землю для нашого здоров’я. З них «Зелена планета Земної» зробила помічні фітокомпозиції, а вам треба тільки не лінуватись, вчасно їх накрапати собі і випити. І ні в якому разі не хворіти, не доводити себе до тяжкого стану, бо це великий гріх перед Богом і своїми близькими!

Оставьте ваш комментарий