Огірковий лосьйон

26 липня 2023 р.

Коли на городі побачите великі жовтяки-огірки, не поспішайте їх викидати. Щонайперше господиня з них бере насіння. Вона чекає, допоки цей жовтяк стане дуже старим. А потім його розрізає, бере насіння, і не миючи його, сушить і зберігає для наступного урожаю.

Із огірка-жовтяка роблятьнайкращий лосьйон для шкіри. Влітку господиня обов’язково покладе собі під очі кружальця огірка. Чому б не скористатись його цілющою дією і взимку?

Лосьйон з огірка

Подрібнити огірок, — чим дрібніше, тим краще. Залити горілкою (1:2, 2 тижні настоювати. Процідити.

Огірок віддає нам на користь всі свої багатства — цілющу рідину, мінерали: мідь, марганець, сірку, кобальт, цинк, кремній... Кращий засіб для пористої, масної, жирної шкіризнайти неможливо. Якщо шкіра суха, до лосьйону додати 0,5-1 ч. л. ложки гліцерину.

У старших жінок на шкірі з’являються руді плями. Накладайте на ті плями кружальця свіжого огірка. Найкраще робити це тричі на день, принаймні двічі. За кілька тижнів процедур огірок зробить свою добру справу. На власному досвіді ви побачите і переконаєтесь в тому, що цей овоч здатний зробити обличчя чистим, а кожну жінку красунею.

А молодим дівчатам, які мають веснянки, скажу, що не треба поспішати їх виводити. Веснянки — ознака молодості.

Огірок помічний за вугрів, різних висипів на шкірі, сильно засмагле обличчя зробить світлішим. Требаобчистити шкірку із зеленого огірка, ці очистки подрібнити і настоювати 2 ст. л. у склянці води. Протирати вмите обличчя вранці і ввечері.

Обличчя не буде масним, зникнуть вугрі, почервоніння, засмагла шкіра відбілиться, не буде темною і тьмяною.

Залиште свій коментар