Корзина
Ваша корзина пуста.

Остеопороз як причина деформації хребців

16 февраля 2023 г.

Маю тяжку форму остеопорозу. На рентгені було виявлено деформацію хребців. Чи можна допомогти? питає пані Валентина з Київщини.

Організму для підтримки нормальної роботи всіх систем постійно потрібні мінеральні речовини. Кісткова тканина — щось на зразок складу, в якому зберігається «недоторканний запас» мікро- і макроелементів. Коли мінералів в їжі бракує, організм «запозичує» необхідне у кісток, а це призводить до втрати кісткової тканини, зменшення її маси. В результаті виникає остеопороз — підвищена ламкість кісток через нестачу в них кальцію.

Розвиток остеопорозу з віком спричинений меншим виробленням жіночого гормону естрогену. Це призводить до зменшення маси кісткової тканини, її розрідження. Небезпечна також гіподинамія, тривале лікування кортикостероїдами.

Кісткову тканину треба зміцнювати: дати їй більше поживних речовин, мінералів, вітамінів, а для цього передусім налагодити кровообіг. Для цього в «Зеленій планеті Земної» застосовуємо фітокомпозицію Вазонорм, яка покращує мікроциркуляцію (кровообіг в дрібних кровоносних судинах), усуває запальні й дистрофічні процеси в капілярах, нормалізує їхній тонус і проникність стінок. Оздоровлені судини краще постачатимуть кров з усім необхідним до кісткової тканини.

До ВАЗОНОРМУ додаємо Остеонорм, який нормалізує кальцієвий обмін, покращує засвоєння організмом фосфору та інших мінеральних речовин, які є основою кісткової тканини, сприяє росту кісткових клітин, відновленню, зміцненню і швидшому зростанню кісток. До складу цієї фітокомпозиції входять цілющі трави, які використовуються в народній медицині для зміцнення кісткової тканини — живокіст лікарський, розхідник плющовидний та інші.

Додаємо до схеми лікування і Нефролік — він допоможе налагодити роботу нирок, від яких залежить весь сольовий обмін організму.

Для поповнення запасів кальцію радимо вживати розтерту шкаралупку білих яєць: на один грам порошку — одну краплину соку лимона, вживати 4 рази на день.

Оставьте ваш комментарий