Зображення Паркістен

Паркістен

в наявності
  • Тип застосування: Внутрішнє
  • Фітокомпозиції: 30 мл
Засіб із цілющих рослин Паркістен сприяє усуненню патологічного вогнища збудження в головному мозку, яке виникає внаслідок хвороби Паркінсона. Клінічні прояви: тремтіння кінцівок і голови, що зменшується за активних рухів, а також прогресуюча слабкість м’язів і скутість. Паркістен поліпшує інервацію і периферичний кровообіг м’язів, тканинну оксигенацію і лімфообмін, підсилює витривалість м’язів при фізичному навантаженні. За спостереженнями останніх років знайдена ще одна причина захворювання на хворобу Паркінсона – задавнені травми голови, спини і куприка. Ще одна причина – захворювання щитоподібної залози, особливо її гіпофункція. Тому, виявивши причину, можна застосовувати разом із Паркістеном Арніку, Нормострум, Енцефан і Судинник. Також можна додати чаї та ванни із хризантем, лаванди і розмарину
Количество
130,00 ₴

Cклад

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

водно-спиртові екстракти: коренів кульбаби – 6,0 мл, квіток арніки – 6,0 мл, кореневищ з коренями родіоли рожевої – 6,0 мл, квіток ехінацеї пурпурової – 6,0 мл, квіток лаванди – 6,0 мл Допоміжні речовини: вода очищена, спирт етиловий Е 1510.

Без ГМО.

Способи застосування і дози

1. Хвороба Паркінсона. 2. Синдром Паркінсона на фоні супутніх захворювань (ішемічна атака будь-якої частини мозку, інсульт, атеросклеротичні зміни судин головного мозку тощо), гіпофункція щитоподібної залози. 3. Міастенія і міопатія. Також Паркістен входить до схеми лікування розсіяного склерозу, хвороби Альцгеймера. Для поліпшення загального стану пацієнта доцільно долучати Імунат.

Показання до застосування

По 5 крапель із двома столовими ложками теплої води 3 рази на день за 15-30 хв. перед вживанням їжі та четвертий раз на ніч.

Протипоказання і побічні ефекти

Не виявлені.

Умови та термін зберігання

Зберігати при кімнатній температурі до дати, зазначеної на етикетці. Поява осаду на дні пляшечки не впливає на якість. Перед вживанням збовтувати.