Початкова стадія грижі

6 травня 2025 р.

Шановна наша Наталю Петрівно! Будь-ласка, допоможіть позбутись або хоча б зменшити розміри грижі на поясниці. Якщо є в природі така рослина, надрукуйте про неї в газеті. Газету я виписую.

Надія тільки на Вас. Ви ж написали: якщо є вік, то знайдеться і лік.

Віра, Харківська обл.

Порушень у будові хребта є багато різних, найчастіше поєднується кілька з них. В молодому віці вони виникають через порушення постави, відсутність фізичних навантажень і руху. В старшому віці вони пов’язані з дегенеративними процесами, які часто є наслідком викривлення хребта, а також через те, що з віком людина втрачає м’язову і кісткову масу — якщо не тренує їх.

 

Дізнатись, що у хребті почались дегенеративні процеси можна дуже просто. Стачить раз на рік, зранку, вимірювати зріст: якщо він почав зменшуватись, отже, диски стоншуються, хрящі стираються, можливо, є перелами тіл хребців, які можуть відбуватись непомітно.

Остеохондроз це дистрофічні зміни міжхребцевих дисків: вони висихають, не амортизують, зменшуються і не можуть протидіяти фізичним навантаженням. Одною з причин цього є порушення їх живлення. Тому потрібно посилити кровообіг, щоб доносити до клітин поживні речовини і кисень. Для цього призначаємо ВАЗОНОРМ.

Кожен диск «запакований» у фіброзну тканину. Якщо навантаження на диск нерівномірне, він починає випирати з одного боку (це протрузія), а фіброзна оболонка тріскається і розривається. Так виникає грижа — випадіння частини диска. Цьому часто передує деградація зв’язок, м’язів навколо хребців.

До остеохондрозу швидко додається спондильоз: артроз міжхребцевих суглобів: деградує хрящ в суглобі, кістки натикаються одна на одну. Симптомами спондилоартрозу є постійні болі в хребті, хрускіт, порушення рухливості хребта. У випадку спондилоартрозу ми застосовуємо СПОНДИЛАН і НЕВРИН, щоб нерв не був запалений і не боліло. Треба звернути увагу і на нирки, бо від їхньої роботи залежить сольовий обмін. В «Зеленій планеті Земної» для цього є фітокомпозиції НЕФРОЛІК, ХОНДРОЛІК.

Приймати фітокомпозиції треба 3 рази на день за 15-30 хв. до вживання їжі та четвертий раз на ніч: у 2 столові ложки теплої води накрапати по 5 крапель кожних ліків.

Коли раптово заболіло у спині, та ще так, що людина не може розігнутись, то застосовуємо зовні РОЗТИРАННЯ або ж САНАТ. САНАТ — засіб твердий, тому флакон зігріваємо у руці, розбовтуємо і намазуємо на хворе місце: приплив крові збільшується і запальний процес минає, разом минає і біль.

Вилікувати грижу повністю лише травами не можна, бо це фізичний злам: як ламається гілка, коли до неї приклали силу, більшу, ніж вона може витримати. Але організм може залікувати рану: наростити фіброзну тканину, щоб грижа не збільшувалась.

Для цього треба усунути фізичну причину грижі: деградацію м’язів, зв’язок, які б взяли на себе частину навантаження хребта, вирівняли його хоч частково. Отож, щоб гострі ситуації не повторювались, а грижа не прогресувала, потрібні дозовані, фізіологічно безпечні фізичні навантаження для розвитку, посилення м’язів тулуба і ніг. Саме м’язи (медики кажуть: м’язовий корсет) підтримують і утримують у правильному положенні хребет, захищають його від небезпечних рухів. Потрібні вправи, які дозволили б хребту витягнутись, розслабитись, зняти тиск на ту зону, яка страждає. Цим краще займатись зі спеціалістом або проконсультуватись з ним. І не думайте про свій вік: є прави, які доступні кожному і у будь-якому віці.

З рослин радимо дивину густоквіткову, якою наші бабусі-прабабусі усували будь-який біль у суглобах та спині. Треба зібрати квіти і пуп’янки дивини, запарити і покласти їх на хворе місце. Дивина усуває запалення, і біль минає. За тиждень-два вже не відчувається біль у попереку, відпускає ногу, яку тягнуло. За 3-4 тижні можна спокійно ходити без болю у спині.

Залиште свій коментар