Покращення пам’яті

22 травня 2022 р.

«З віком погіршується, а іноді й зовсім пропадає пам’ять. Всі кажуть склероз. Та який склероз у 54 роки! Звернулась до лікарів, думала, скажуть — атеросклероз. А у мене ні шуму у вухах, ні запаморочення голови, та і тиск майже в нормі — трохи знижений, а от з пам’яттю погано, — бідкається пані Катерина з містечка Остер, що на Чернігівщині. — Та не може ж бути, щоб у природі не було таких трав, які можуть відновити пам’ять!».

Так, справді, є в природі рослини, які відновлюють та покращують пам’ять. Є й такі, що лікують хворобу Альцгеймера, коли в старшому віці люди втрачають пам’ять, навіть забувають як дітей своїх звати.

Останнім часом з хворобою Альцгеймера в «Зелену планету Земної» зверталось чимало людей. Ми виписували їм фітокомпозиції СКЛЕРОЗАН, АРАХНОЛІК, ВАЗОНОРМ, радили пити чай із лаванди, розмарину, робити настої, а ще краще настоянки, з пуп’янків софори японської. Приємно бачити щасливих людей, які, сказати б, повернулись до пам’яті!

Та якщо проблеми з пам’яттю не такі серйозні, і забудькуватість непокоїть вряди-годи, впоратись із ними значно легше. Нині звертаються по допомогу навіть молоді люди, котрі часто не можуть втримати в голові якісь поточні справи, події життя, обличчя й імена людей тощо.

З практики бачу, що природна терапія їм теж йде на користь. Завжди радила для поліпшення пам’яті додавати до чаю 1 ч. л. (якщо пити часто, навіть пів чайної ложки досить) полину однорічного, аrtemiziaаnnua. Можна 1 ч. л. полину заварити в склянці окропу, настоювати 30 хв., а потім додавати настій до чаю по 1 ст. л. 3-4 рази на день. Розсилала насіння цієї рослини по всій Україні, щоби люди були «при пам’яті».

Наприкінці травня — початку червня зацвіте вероніка лікарська, veronicaofficinalis. Заясніє своїми блакитними квітами на лісових галявинах. Її можна застосовувати у випадку різних захворювань: від застуди, кашлю, астми, атонії шлунка, грибків, як кровоочисне і сечогінне. У неї широкий спектр дії на людський організм, бо має велику силу від Бога. Ліки з вероніки швидко усунуть і вашу забудькуватість, або як кажуть, «провали в пам’яті».

Настій вероніки лікарської

4 ст. л. трави квітучої вероніки залити 1 л окропу, тепло вкутати і дати настоятися. Вживати по склянці 4 рази на день.

Ось вже ясніють ніжною зеленню листочки меліси лікарської, melissaofficinalis, яка теж поліпшує пам’ять. Особливо корисна жінкам старшого віку з підвищеним тиском.

Настій-напар меліси лікарської

2 ст. л. трави меліси залити в термосі 0,5 л окропу, пити по пів склянки 4 рази на день.

Ліки з меліси оздоровлюють нервову систему загалом: впораються з неврозом шлунка після сильних душевних потрясінь, переляку, горя, туги; усувають мігрень і головний біль нез’ясованого походження; тамують посилене серцебиття і усувають запаморочення, а також зубний біль. Мелісу приймають від безсоння, болю в серці, головокружіння, шуму у вухах.

Зберіть і червоні голівки конюшини лучної, trifoliumpratense. Зробіть з них настій: 1 ст. л. подрібнених квітів разом із верхівками стебла — на склянку окропу. Ця рослинка наведе порядок у вашій голові, відновить пам’ять, нормалізує тиск, щоб той не стрибав. Особливо ефективно допомагає конюшина чоловікам. Ставить їх буквально на ноги, покращує не тільки пам’ять, а й потенцію.

Залиште свій коментар