«Навіть соромно звертатись, ніби це і не хвороба, але так мучить…, — пише пані Євгенія з Волині. — Страждаю на закрепи. Все було добре, а це почався піст — м’яса не їм, але ж білки організмові потрібні. Замінила їх рослинними.
Вживаю горіхи грецькі щодня, рідше гриби, двічі на тиждень варене яйце і узвар. І тепер вже майже три тижні — біда! Порадьте! Допоможіть!».
Шановна пані Євгеніє! Поспішаємо Вам допомогти. У місті Луцьку на Грушевського, 27 працює Здравниця «Зеленої планети Земної», в ній приймає лікар-консультант Євген Ярославович — Ваш тезка.
В Луцькій Здравниці, як і в мережі «Зеленої планети Земної» по всій Україні, Вам запропонують ліки для налагодження роботи всієї травної системи: ГЕПАХОЛ — для печінки, ГАСТРОТОН — для шлунку, ДІАМАНТ і ЗОЛОТНИК — відновлять гормональну і секреторну функцію підшлункової залози, ЛАКСОН — внормує перистальтику кишківника. А якщо чутливі нерви (як і в усіх нині), холодні руки, то потрібно звернути увагу на щитовидну залозу — НОРМОСТРУМ і НЕВРОЗАН.
Також «Зелена планета Земної» у Волинській області є в Нововолинську на вул. Соборній, 6. У цій Здравниці також надають безкоштовні консультації і роблять діагностику, та запропонують всі наявні авторські фітокомпозиції із трав.
Та мушу зазначити, що Ви самі спричинили ті закрепи. У Вас хвора підшлункова залоза, знижена її секреторна діяльність і можливо є запалення, тобто панкреатит.
Як відомо, для травлення підшлункової важкі і волоські горіхи, і круто зварені яйця, і сушені груші, з якими Ви варите узвар. Вона реагує на них закрепами. Приберіть зі свого харчування ці продукти. Вживайте ЗОЛОТНИК, ЛАКСОН та інші зазначені вище (або запропоновані лікарем-консультантом) фітокомпозиції — і все налагодиться.
Закреп визначають як відсутність фізіологічного очищення кишківника впродовж кількох днів (2-3 дні). А у Вас вже три тижні проблема. Причини закрепів бувають різні: пухлини, непрохідність, тимчасові порушення перистальтики.
У Вас причина, з того, що ви вживаєте — зрозуміла. Підшлункова не продукує достатньо ферментів, тому й нема нормальної роботи в травному тракті.
Бувають інші причини. Тоді можна налагодити травлення за допомогою правильного підбору продуктів — чорного хліба, овочів, кислого молока. Натще пити водичку, кефір. Гарну послаблюючу дію забезпечить варений червоний буряк з олією.
Також радять приймати сік цибулі перед їдою (1 ч. л. 3-4 рази на день), молотий горох (по 1 ч. л. щодня), сік редьки, розсіл квашеної капусти (в 0,5 склянки розсолу додати 1 ст. л. олії, випити вранці).
А чай, узвар робіть із сухих яблук, вишень, слив, але без груш.
І нехай Ваш кишківник працює безвідмовно!