Корзина
Ваша корзина пуста.

Працюємо на перемогу, прагнемо нового і бережемо традиції!

1 января 2023 г.

Вітаємо українців, що живуть вдома, і тих, що мусили виїхати в більш безпечні місця, маленьких і дорослих, жінок і чоловіків, наших мужніх воїнів, звитяжних медиків, невтомних енергетиків і комунальників — всіх, хто на фронті і в тилу виборює перемогу і наше світле майбутнє — з Новим Роком, з Василем та Маланкою і прийдешнім Водохрещем!

Вітаю моїх любих зеленопланетян: наших відданих прихильників і наших співробітників! Дякую за те, що в надскладний тривожний час вистояли, витримали, невтомно працювали і йшли на допомогу нашим захисникам і всім, кому вона була так необхідна.

Хай Новий рік подарує нам нові шанси й можливості збудувати краще життя, нові зустрічі й книжки, нові подорожі і досягнення, хай кожен новий день принесе щось нове і неодмінно приємне! Але хай дещо залишиться незмінним: те, що найважливіші речі, то зовсім не речі!

Всім бажаємо гарних спокійних свят в колі дорогих вам людей, бажаємо щодня дбати про здоров’я душі і тіла, не зупинятись і рухатись вперед, а ще — пишатися своїм, берегти своє, вивчати своє! Будемо більше дізнаватись про свою історію, своїх героїв, свої традиції, міста і села, степи і гори, і будемо краще опановувати рідну мову.

«Зелена планета Земної» на шпальтах газети, сторінках офіційного сайту, ютубу, фейсбуку прагне всіляко підтримувати вивчення, освоєння, щоденний вжиток, вдосконалення нашої солов’їної, калинової. З нового року і далі будемо запроваджувати новий правопис української мови.

Одна з цих новацій стосується ввічливого спілкування і виявів поваги до співрозмовника. Віднедавна «Ви», «Ваш» з великої літери рекомендують писати лише за шанобливого звертання до однієї особи в ділових документах або вітальних листівках, деколи в приватних листах, щоб висловити особливу повагу: «Повідомляємо Вам…», «Вітаємо Вас…», «у відповідь на Ваш запит…»

У випадку спілкування з читачами нашої газети та у відповідях на сайті будемо писати «ви» з маленької. Це звернення в колі однодумців-зеленопланетян буде виглядати більш теплим і дружнім. «Ви» з великої літери виглядає трохи відсторонено та офіційно.

В новому році чекаємо ваших листів і запитань. «Зелена планета Земної» буде й надалі дбати про ваше здоров’я, допомагатиме зміцнювати й відновлювати організм людини. Будемо розповідати цікаві й корисні речі з народної медицини і фітотерапії, бо природолікування, здоровий спосіб життя є найновітнішою тенденцією (як зараз кажуть, трендом) сучасного західного світу. До речі, не тільки гілок альтернативної, а вже й наукової медицини.

Все більше сучасних досліджень доводять: народна медицина (етномедицина) має під собою цілком наукове підґрунтя, бо віками накопичувала знання, аналізувала їх і запроваджувала в лікуванні. Може не кожен цілитель зміг написати розлогий трактат зі свого досвіду, але вклад кожного в цю неймовірну базу знань, яка передавалась з покоління в покоління і, дякувати Богу, дійшла до наших часів, неоціненний.

Тому від захоплення хімією, синтетичними, штучними речовинами, світ повертається до захоплення досконалістю природних засобів для оздоровлення людини. Бути здоровим, енергійним, сильним, спортивним нині модно і престижно. Бажаємо бути такими всім зеленопланетянам!

Вітаю з новим роком, роком перемоги і миру на всій зеленій планеті — планеті Духа Святого! Бажаю здоров’я міцного, добра, любові, порозуміння, радості, безмежного щастя земного під чистим небом на своїй вільній українській землі!

Ваша Наталя ЗЕМНА

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
19.01.2023 20:14
Наталія

Взаємно, Наталія Петрівна