Корзина
Ваша корзина пуста.

РОСЛИНИ ПРОТИ ВІРУСІВ

16 января 2021 г.

Віруси вражають всі типи організмів. Вони є всюди, де є життя. Гіпотез існує багато про виникнення та існування вірусів, але жодної із них – як знайти, чим і як боротися з вірусами – немає.

Противірусними рослинами є і парило звичайне, і вишня, і туя, і іван-чай. Але я хочу сьогодні зупинитися на полину – Artemisiaannua – зелена рослина з надзвичайно приємним запахом. У народі знали, що вона рятує від паразитів і різноманітних вірусних хвороб.

І хоча наші предки не знали хімічного складу цієї рослин, що в ній міститься понад тридцять відсотків камфори, але народні спостереження були незаперечні.

Чи не з досвіду українського народу тепер у світі вчені виготовляють вакцину проти короновірусу Covid-19 саме з полину однорічного.

Ще 1972-го вчені виділили з полину однорічного речовину – артемізін. Пізніше, 2002 року, науковець з Китаю Ту Юйоу застосувала артемізін під час епідемії короновіруса, що викликав спалах нетипової пневмонії. І він (артемізін) себе дуже добре виявив. За цей винахід вченій присудили Нобелівську премію.

Нині, коли світ уразив короновірус Covid-19, згадали знову про артемізін. Почали масово викристовувати його.

Однак побачили, що він не знищує вірус, а лише пригнічує. А через деякий час вірус стає ще сильнішим.

Вважаю помилка вчених була в тому, що із цілющої трави взяли лише одну речовиниу – артемізін, а не використовували усю рослину.

У своїй лікувальній практиці я звертаюся за допомогою до усієї рослини.

Ще у грудні минулого року ( 2019), коли дізналися про пошесть короновірусу Covid-19, ми в «Зеленій планеті Земної» удосконалии наш лікувальний засіб ВІРУСАН рослинами, які здатні боротися з найтяжчими вірусами. Серед них і полин однолітній. Підсилили іншими рослинами також ГРИПОЛІК, ІМУНАТ.

Сьогодні ми спостергіаємо, що жоден із тих людей, які зверталися до «Зеленої планети» і вживали ВІРУСАН, ІМУНАТ, ГРИПОЛІК, не захворіли на Covid-19. А якщо хтось і «підхопив» вірус, то хвороба була без симптомів. Дізнавалися про неї лише з тестування, яке показало, що у них вироблені антитіла.

У наших лікарів- консультнантів існує думка,  що можна  виготовити універсальні ліки від Covid-19, своєрідну вакцину, поєднавши з полином однолітнім інші противірусні рослини. Таку фітокомпозицію вживати всередину. І вона захищатиме від хвороб.

Полин однорічний – чудодійна рослина. Тому і прошу усіх, хто має город чи грядочку ( та навіть у горщиках на балконі чи підвіконні) посадити цю прекрасну рослину. Вона віддячить вам тим, що зміцнюватиме ваше здоров»я, а також завдяки своєму хімічному складу, допоможе боротися з будь-якими вірусами.