ПРИПРАВИ ПРОТИ ПАРАЗИТІВ. ЧАСТИНА 2

9 квітня 2021 р.

Крес-салат, який ще називають підхрінником, я завжди радила вживати замість руколи, яка останнім часом стала модною у харчуванні.

Крес-салат має смак хріну і гірчиці. Може тому його ще так називають, а за гостроту – перечником. Має дуже сильні проти паразитарні властивості із широким спектром дії. А до того ще його фітонциди здатні боротися із вірусними захворюваннями.

Кунжут. Чи знаєте ви, що у ньому кальцію для зміцнення кісток у десять разів більше, аніж у коров’ячому сирі. Особливо жінки люблять кунжут, адже він знищує всі паразитарні захворювання по гінекології. А загалом усім кунжут очищує шкіру і підшкірну клітковину від будь-яких паразитів, усунувши їх із шлунково- кишкового тракту та із дихальної системи. Це насіння доцільно додавати не тільки до випічок, а й до салатів, перших та других страв.

Куркума – це дуже сильний протиглисний засіб, який повністю чистить організм від голови до шкіри та волосся.Коли кажу про шкіру і волосся, то хтось скептично посміхається, мовляв, такого не може бути… Звичайно, аскариди або гострики (бо ви знаєте лише про них), не повзають по шкірі на голові. Але як страждає зовнішність від різних паразитарних уражень…. Поцікавтесь… Або хоч почитайте газету «Зелена планета Земної», де ми часто згадуємо про тих небажаних злісних  «квартирантів» усередині і зовні людського організму.

Я часто в газеті згадую про лавр благородний. Без його ароматних листочків може обійтися хіба що недолуга господиня, яка не бажає здоров’я тим, кому вона готує страви.

Лаврове дерево не вирощується в городі і у нашій місцевості – в природі. Але з незапам’ятних часів знали розгадку: що сирим не їдять, а варене викидають. Навіть мала дитина скаже – лавровий листочок. А навіщо його жувати, витягнувши з борщу. Він все, що нам потрібно і кому потрібно, - залишив у борщі. Якщо його туди не забули перед завершенням приготування покласти, не полінувалися. І в перші, і другі страви – в усі ті, що проходять термічну обробку. Аромат лавра приємний і його люблять усі.

У хворих на цукровий діабет він нормалізує цукор у крові, у гіпертоніків понижує тиск, заспокоює тих, у кого нервова система збуджена ( в кого вона тепер спокійна). Його ефірна олія не тільки надає страві приємного аромату, а і віддає організмові свої сильні протиглисні і протигрибкові властивості.

Якщо вам скажуть, що лавровий листочок – профілактика від раку, вірте цьому. Бо одною з основних причин захворювання на ракові пухлини є паразити у вигляді одноклітинних, найпростіших великих і малих, круглих і плоских стрічкових та грибів різного виду, яких теж нараховується не менше, ніж паразитів.

Залиште свій коментар