Корзина
Ваша корзина пуста.

Псоріаз має внутрішню причину

20 мая 2023 г.

Я вже багато років працюю над псоріазом. Навіть намагалася приживити собі псоріаз на коліно, щоб самій спостерігати, як розсмоктуються бляшки. Мені не це вдалося, тому що для хвороби не було внутрішньої причини. А псоріаз, хоч і проявляється саме на шкірі, завжди походить із середини організму.

Офіційна медицина не знає причин псоріазу. Більшість сходяться, що це неінфекційне хронічне аутоімунне захворювання, яке проявляється запаленням шкіри, але охоплює весь організм. Запалення може поширюватись на суглоби, кістки, очі, нігті, судини, серце, статеві органи. На запалених ділянках шкіри зазвичай утворюються білі лусочки, за що хворобу в народі називають лускатим лишаєм. На статевих органах, задньому проході, лобку проявляється лише почервонінням, без лусочок.

В наукових виданнях пишуть, що у випадку псоріазу порушуються функції центральної, вегетативної нервової системи, ендокринних залоз, обмін речовин. Все вірно, але цілковито навпаки — саме внаслідок цих порушень і виникає псоріаз на шкірі. Народна медицина здатна вилікувати це захворювання і убезпечити людину від рецидивів, бо насамперед шукає і усуває ці внутрішні причини хвороби. Шкіру також лікує, очищає, зовнішніми засобами (мазями).

Частину «вини» за хворобу несуть гени: псоріаз значною мірою є спадковим. Але не лише гени визначають, чи хворітиме людина. Для початку хвороби потрібні додаткові внутрішні чи зовнішні чинники. Хвороба може проявлятися в сім’ї в кожному поколінні або через одне чи кілька поколінь. Зустрічається в будь-якому віці, але переважно у віці 20-30 років (тип I), рідше після 50 років (тип II) .

Хвороба поширена в світі дуже нерівномірно. В Центральній Європі хворіє 2–3% населення, в США 4-5 %, в Японії і Кореї дуже мало, лише 0,025-0,3%, а серед казахів захворюваність найвища в світі: 12%. Є народи, які взагалі не хворіють: ескімоси, корінні народи Америки, Африки, Австралії.

У «Зелену планету Земної» з псоріазом звертається досить багато хворих, що й не дивно, адже в Україні живе понад 1,5 млн. таких людей. Коли вийшло відео про псоріаз на нашому ютуб-каналі, ми отримали на сайті цілу лавину запитань щодо цієї хвороби. Приємно бачити, що люди чітко усвідомили, що запорукою їх вдалого лікування є встановлення першопричини. Практично в усіх запитаннях намагаються повідомити, де саме з’явились перші ознаки псоріазу.

Я давно дослідила, що за розташуванням уражених ділянок шкіри можна припускати, що спричинило це ураження. Якщо пляма з’являється на ногах, потрібно лікувати гастрит з пониженою секреторною діяльністю; якщо на голові, обличчі, ліктях, кистях рук — підшлункову, надмірну секреторну діяльність шлунка, гастродуоденіт; якщо на животі нижче пупа — печінку. В разі, коли хвора також щитовидна залоза, збуджена нервова система, голова болить і спати не може людина, то бляшками може бути вкрите все тіло.

Нещодавно на прийомі був хлопець, тіло якого сильно уражене псоріазом. Він розповів, що перша пляма з’явилась на голові 3 роки тому, потім — на грудях та руках, а в цьому році псоріаз пішов вниз живота. Розповів також, що вночі 1-2 рази встає мочитися, раніше смоктало під ложечкою.

Тож у цього чоловіка все почалося з хворої підшлункової залози. Її вчасно не пролікували, почали хворіти печінка та шлунок, які спровокували поширення псоріазу на низ живота. Доведеться цьому чоловіку пролікувати 2-3 місяці печінку, підшлункову і шлунок.

Для підшлункової призначаю фітокомпозицію ЗОЛОТНИК, для лікування печінки додаю ГЕПАХОЛ. Від псоріазу треба приймати внутрішньо ПСОРЕПОЛ. А маззю ПСОРЕАН ввечері змащувати всі бляшки: ледь-ледь, легенько, беручи зовсім трохи мазі. Спочатку тіло всередині бляшок стане чисте, згодом залишаться лише обідки, а потім зникнуть і вони.

Таким чином людина стає здоровою — бо виліковується причина хвороби. В кожному окремому випадку ми враховуємо індивідуальні особливості пацієнта, отож і приписи кожному можуть бути різними.

Був у мене пацієнт із псоріазом, у якого живіт, груди, спина були наче в панцирі. На моє запитання, коли була хвороба Боткіна і як давно почався цукровий діабет, чоловік підтвердив, що має ці хвороби. Призначила ДІАМАНТ, ГЕПАХОЛ, АЛЕРГІН, ПСОРЕПОЛ, після їди — ЗОЛОТНИК. Почали бляшки зникати, лишилися лише невеличкі рубчики. Виїхав мій пацієнт за кордон, тепер доліковується вже там нашими ліками, які йому передають рідні.

Зараз дуже багато людей виїхало за кордон і скаржаться на псоріаз, тому що сильно постраждала нервова система: люди стали вкрай чутливими та депресивними, не можуть нормально спати. Щитовидна і підшлункова працюють понижено — адже на них, особливо на підшлункову, теж сильно впливає стрес. А що вже казати людям, які залишились в Україні!

Для всіх ми індивідуально підбираємо наші фітокомпозиції, яких маємо понад 150 — майже від всіх причин, які є в організмі. Багато захворювань, які офіційна медицина вважає невиліковними, ми успішно лікуємо. А все завдяки тому, що завжди знаходимо першопричину хвороби і маємо природні ліки, щоб цю причину усунути.

Я дякую всім, за те, що ви з нами, що звернулись до народної медицини. Хімічними препаратами далеко не завжди можна лікувати хронічні хвороби, до яких відносять і псоріаз, бо тривале лікування завжди дає багато побічних дій і ускладнень. А природні ліки можна вживати довгий час.

Звісно, якщо людина хворіла 10 років на псоріаз, то 10 років траву вживати не треба, але все ж потрібен тривалий час, щоб прогнати хворобу. У кого менше плям, менша тривалість псоріазу, у того хвороба минає швидше, а шкіра очищається повністю. Завдяки великому переліку лікарських рослин з багатьма фармакологічними властивостями, псоріаз вдається повністю вилікувати.

Оставьте ваш комментарий
Комментарии
07.10.2023 19:50
Псориаз

В мене псориаз по всьому тілу хочу щоб ви мені допомогли скажуть будласка що робити далі ?