Корзина
Ваша корзина пуста.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЛЮДЯМ

30 декабря 2020 г.
Із книжки Провокатор недуг. Шпаргалка
 
Звертаючись у «Зелену планету» з будь-якими скаргами, які яскраво вказують на те, що причиною ваших страждань є паразити, ви категорично заперечуєте це. Та ще і нарікаєте: як, мовляв, можна без аналізу таке говорити?
А як видумаєте? Якщо черви-паразити були відомі людям із глибокої давнини, то, мабуть, за тисячоліття людина навчилася розпізнавати ступінь забруднення людського тіла як зовнішніми – ектопаразитами ( воші, блохи, кліщі), так і внутрішніми ендопаразитами – тих, що знаходяться середині. Це лише про одноклітинних дізналося людство після винайдення мікроскопа ( амеби, дизентерійні, лямблії, токсоплазми трихомонади, криптоспори, плазмодій малярійний, лейшманії). Про них не знали до мікроскопа. А про глисти – черви, які діляться на круглих і плоских, які паразитують не тільки в кишечнику, а в усіх органах, які можуть потрапити в організм з овочів, фруктів, м’яса, риби, з повітря, з води, яку п’ють і в якій купаються, через брудні руки і тварин. Так, ви бачите наскільки багато джерел забруднення. Паразитів – 250 видів, а людина одна та й імунна система у неї одна.
Будьте уважні і обережні. Цінуйте своє здоров’я, не давайте його на з’їдання паразитам. І знайте: можна визначити неозброєним оком, чи є в людини гельмінти, просто побачивши її чи зустрівши на вулиці. Ззовні є «дзеркало», яке постійно віддзеркалює все, що є всередині. Навіть про ті паразити, які не завжди або ніколи не підтверджують аналізи, про їх наявність в організмі дитини висвічує – бліда шкіра обличчя із сіро-жовтим відтінком, червоно-жовті долоні, підошви, шкіра суха «гусяча», уражена червона лінія губ, шкура суха атопічна із висипами, екземою, нейродермітом. У дитини болить у животі біля пупа, справа і внизу живота. Апетит у неї понижений, у животі бурчить, здуває, то закрепи, то проноси, в калі їжа не перетравлена. Дитина роздратована, слабка. Втомлена вже після сну, адже сон поверхневий, не глибокий – та ще і сновидіння – нервова система не розслаблюється, під час сну не відпочиває.. Болить голова, можуть бути тіки, гіперкінези, гіпогонія, дитина навіть непритомніє. Лікарі ставлять діагноз – вегето-судинна дистонія. А до того ще додається субфебрильна температура тіла, свербіж, на які лікарі щедро прописують мазі. І якщо не допомагають легкі, то додають сильніші, а потім – гормональні! Починається риніт, бронхіт і бронхіальна астма. До того всього болять суглоби.
У природі є чимало засобів, які допоможуть уникнути цієї небезпеки і зберегти здоров’я. Просто не лінуйтеся і уважно читайте все, про що йдеться у наших статтях.